Canon i-SENSYS LBP352x

Canon i-SENSYS LBP352x

Canon i-SENSYS LBP251dw

Canon i-SENSYS LBP251dw

Canon i-SENSYS LBP312x

SKU
canon-i-sensys-lbp312x

Canon LBP312x

Ta niewielka, szybka drukarka biurowa umożliwia użytkownikom generowanie wysokiej jakości wydruków monochromatycznych tuż obok ich stanowisk pracy.


Kompaktowa, wydajna drukarka obciążonych pracą środowisk biurowych.

Drukujące z szybkością 43 str./min (A4) i 65 str./min (A5) kompaktowe, uniwersalne urządzenie, które można wyposażyć nawet w trzy dodatkowe kasety na papier, doskonale sprawdzi się w obciążonych pracą środowiskach biurowych o ograniczonej przestrzeni.


Szybkie drukowanie

Szybkie drukowanie w formacie A4 i A5 z szybkością odpowiednio 43 str./min i 65 str./min, z wykorzystaniem wydajnych, a przy tym niewielkich kaset z tonerem.


Poręczna, mała konstrukcja

Tę kompaktową i ekonomiczną drukarkę można umieścić blisko stanowiska pracy, co pozwoli oszczędzić czas, który trzeba by poświęcać na przechodzenie do tego urządzenia.


Uniwersalne opcje konfiguracji

Model LBP312x ma wbudowaną kasetę na 550 arkuszy. Ponadto można zainstalować nawet trzy dodatkowe kasety (każda na 550 arkuszy) w celu zapewniania dodatkowej pojemności lub obsługi różnych nośników i formatów papieru.


Wydruki o wysokiej jakości

Model Canon LBP312x zapewnia wydruki o wyjątkowej jakości, charakteryzujące się intensywną i równomierną czernią oraz udoskonaloną ostrością obrazu.


Możliwość integracji z flotą urządzeń

Obsługa języków PCL i PostScript ułatwia integrację z dotychczas używanymi drukarkami. Ponadto zapewnia zgodność z usługami zarządzania oraz rozwiązaniami e-Maintenance i uniFLOW.


Obsługa rozwiązań mobilnych

Model Canon LBP312x obsługuje szeroką gamę usług w chmurze i technologii mobilnych, w tym aplikacje Canon PRINT Business, Apple AirPrint, Mopria i Google Cloud Print.

Specyfikacja techniczna
Producent Canon
Druk z roli Nie
Format maksymalny (arkusze) A4
Głowica drukująca laserowa
Załączone oprogramowanie Zdalny interfejs użytkownika (RUI), Zarządzanie identyfikatorami działów, Konsola administracyjna iW: oparte na serwerze oprogramowanie do centralnego zarządzania flotą urządzeń. eMaintenance: wbudowany RDS pozwala korzystać z usług eMaintenance, takich
Prędkość wydruku około 43 str./min
Interfejs Ethernet Nie
Interfejs USB Tak
Kabel USB Nie
Kabel zasilający Tak
Zasilanie 100–240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy (praca) [W] około 1310
Pobór mocy (czuwanie) [W] 1,2
Wymiary (głębokość) [mm] 376
Wymiary (szerokość) [mm] 409
Wymiary (wysokość) [mm] 275
Kolor Biały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Canon i-SENSYS LBP312x
Zadaj pytanie