DNP DS620

DNP DS620

DNP DS-RX1HS

Zastosowania: małe studia fotograficzne, drukowanie od ręki - Format: A5 - Rodzaj: drukarka termosublimacyjna - Zapas papieru: do 700 zdjęć.
3 099,00 zł 2 519,51 zł
SKU
EX21199

DNP DS-RX1HS to najmniejsza z drukarek termosublimacyjnych DNP serii DS.

Zastępuje swoją poprzednią wersję RX1, zaskakując zwiększoną szybkością druku!

Urządzenie służy do szybkiego druku zdjęć formatów od 10x15 do 15x20. RX1HS drukuje o 20% szybciej niż jej poprzednik - DS-RX1! Czas powstawania wydruku 10x15 to 12,4 sekundy!

Regularna bryła oraz załadunek 700 zdjęć jednorazowo zachęcają by drukarkę zabierać ze sobą na wszelkiego rodzaju eventy.

DNP DS-RX1HS to najpopularniejsza drukarka do fotobudki i fotografii eventowej…

Drukarki DNP RX1 i RX1HS są najczęściej stosowane w fotobudkach w Polsce i na całym świecie. Drukarki termosublimacyjne są wysokiej klasy sprzętem umożliwiającym wydruki zdjęć z cyfrowych formatów. Wykorzystują one technologię, która polega na punktowym podgrzewaniu barwnika, który następnie osiada w odpowiednim fragmencie kartki. Każdy kolor jest nakładany odrębnie, co pozwala uzyskać fotograficzną jakość wydruku. Wydrukowane zdjęcia są bardzo trwałe i nie blakną wraz z upływem czasu. Drukarki termosublimacyjne mogą znaleźć zastosowanie w studiach fotograficznych oraz różnego rodzaju punktach usługowych, które pragną rozszerzyć swoją ofertę o szybki wydruk dobrych jakościowo zdjęć z formatów cyfrowych. W naszym sklepie znajdą Państwo modele drukarek termosublimacyjnych umożliwiających wydruk zdjęć o różnych wymiarach.

DS-RX1HS to najlepsza drukarka do foto budki (ang. Photo Booth)!. To pierwsza drukarka na rynku oferująca wydruk zdjęć na dwóch wąskich paskach papieru o wymiarach 5x15cm!

Wyróżnikiem DNP DS-RX1HS jest duży załadunek materiałów eksploatacyjnych wynoszący aż 700 zdjęć formatu 10x15. Jest to istotny argument dla fotografów eventowych, dla których liczba 700 zdjęć często jest wystarczająca do oprawy jednej imprezy/wydarzenia. W przypadku większego formatu 15x20 cm jednorazowo drukarka pomieści materiały na 340 wydruków.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby urządzenie wykorzystać do pracy w zakładzie fotograficznym. Zajmowana powierzchnia to jedynie 28x31 cm, dzięki czemu urządzenie zmieści się w każdym, nawet niedużym centrum druku.

Elementami eksploatacyjnymi są taśma barwiąca oraz papier dostarczany w roli. Oba te składniki ładowane są do drukarki od przodu, dzięki czemu możliwe jest ustawienie urządzeń "jedno na drugim". Warstwa nakładana w ostatniej kolejności jest bezbarwna i pełni rolę ochronną. Dzięki temu wydruki są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, zalanie oraz szkodliwe promieniowanie UV. Ponadto sposób nałożenia wspomnianej warstwy definiuje czy wykończenie zdjęcia będzie w formie błysku czy matu.

Specyfikacja techniczna
Producent DNP
Druk z roli Tak
Format maksymalny (arkusze) A5
Ilość kolorów 0
Prędkość wydruku 2"x6": 14.9 s., A5: 26.9 s.
Interfejs Ethernet Nie
Interfejs USB Tak
Kabel USB Nie
Kabel zasilający Nie
Zasilanie 220 - 240V
Gwarancja [lata] bd.
Wymiary (głębokość) [mm] 350
Wymiary (szerokość) [mm] 322
Wymiary (wysokość) [mm] 281
Krótki opis Zastosowania: małe studia fotograficzne, drukowanie od ręki - Format: A5 - Rodzaj: drukarka termosublimacyjna - Zapas papieru: do 700 zdjęć.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DNP DS-RX1HS
Zadaj pytanie