Epson SureColor SC-P600

Epson SureColor SC-P600

Epson L805

Epson L805

Epson SureColor SC-P800

Zastosowania: domowe, fotografia - Format: A2 - Rodzaj atramentu: pigmentowy - Ilość kolorów: 9 - Pojemności zbiorników: 80 ml
4 999,00 zł 4 064,23 zł
SKU
C11CE22301BX

SureColor SC-P800 to najwyższej jakości biurkowa drukarka ProPhoto firmy Epson do wydruków w formacie A2. Ta doskonałej jakości drukarka używa pigmentów UltraChrome HD i jest idealna dla profesjonalnych fotografów i artystów, którzy chcą drukować realistyczne zdjęcia na różnych rodzajach nośników. Dzięki łączności Wi-Fi użytkownicy mogą również łatwo drukować zdjęcia z wielu urządzeń mobilnych.

Kluczowe cechy

  • 9-kolorowe atramenty UltraChrome HD: Wyjątkowa jakość kolorowych zdjęć o głębokiej czerni i bogatej tonacji
  • Opcjonalny uchwyt do papieru w roli: Drukowanie panoramicznych fotografii w dużych formatach na nośnikach, takich jak banery i płótna
  • Wi-Fi Direct i Epson Connect: Łatwe połączenie bezprzewodowe i z „chmurą”
  • Duży kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 2,7 cala: Łatwa konfiguracja i kontrola bez konieczności użycia komputera
  • Duże wkłady atramentowe o pojemności 80 ml: Idealne rozwiązanie do profesjonalnego drukowania zdjęć w wysokim nakładzie o wysokiej jakości odbitek

Doskonała jakość wydruków

Dzięki nowemu 9-kolorowemu zestawowi pigmentów UltraChrome HD, drukarka SC-P800 drukuje realistyczne zdjęcia o żywych kolorach i najgłębszych czerniach1. Dzięki ulepszonej odporności pigmentu na działanie światła2 Twoje odbitki pozostaną trwałe przez lata, a duże wkłady atramentowe o pojemności 80 ml zmniejszają potrzebę ich częstego wymieniania.

Drukowanie na wielu rodzajach nośników

Drukarka SC-P800 to najmniejsza drukarka A2 z opcjonalnym uchwytem papieru w roli1, która umożliwia użytkownikom tworzenie dużych panoramicznych wydruków na nośnikach takich jak banery czy płótno. Trzy ścieżki papieru, w tym znajdująca się z przodu urządzenia ścieżka papierów artystycznych, zapewniają łatwe przełączanie pomiędzy różnymi rodzajami i formatami nośników.

Stała łączność

Dzięki drukarce SC-P800 drukowanie z różnych rodzajów urządzeń jeszcze nigdy nie było tak proste. Ten model to pierwsza 17-calowa drukarka fotograficzna z funkcjami łączności bezprzewodowej1 i zgodności Epson Connect, które zapewniają elastyczność i swobodę drukowania z tabletów, komputerów i smartfonów. Drukarka obsługuje również funkcję Wi-Fi Direct, która pozwala w łatwy sposób komunikować się z urządzeniami mobilnymi.

Łatwa obsługa

Dzięki dużemu kolorowemu panelowi dotykowemu o przekątnej 2,7 cala drukarkę SC-P800 konfiguruje się i obsługuje w bardzo prosty sposób. Panel ułatwia proces ładowania nośników różnych rodzajów i przełączania między nimi przed drukowaniem.

Elegancki wygląd i przyjemność użytkowania

Nowoczesna, elegancka obudowa drukarki ma najmniejszy rozmiar podstawy wśród dostępnych na rynku drukarek A21 i pozwala na wygodne umieszczenie sprzętu nawet na małej przestrzeni w domu czy w pracowni.

Specyfikacja techniczna
Druk z roli Tak
Format maksymalny (arkusze) A2
Głowica drukująca Epson MicroPiezo, 180 dysz na kolor
Ilość kolorów 9
Prędkość wydruku druk czarno-biały: 3 ppm; druk kolorowy: 3 ppm; photo 10x15 cm: 72 sec.
Interfejs Ethernet Tak
Interfejs USB Tak
Kabel USB Nie
Kabel zasilający Nie
Zasilanie AC 220 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Pobór mocy (praca) [W] 21 W
Pobór mocy (czuwanie) [W] 0.5 (Power off) 1.8 (Sleep mode)
Wymiary (głębokość) [mm] 376
Wymiary (szerokość) [mm] 684
Wymiary (wysokość) [mm] 250
Krótki opis Zastosowania: domowe, fotografia - Format: A2 - Rodzaj atramentu: pigmentowy - Ilość kolorów: 9 - Pojemności zbiorników: 80 ml
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Epson SureColor SC-P800
Zadaj pytanie