Kalibrator X-Rite i1 Basic Pro

Cena netto: 0,00 zł Cena brutto: 0,00 zł

Kalibrator X-Rite i1 Basic Pro

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

i1Basic Pro – profesjonalny i przystępny sposób na tworzenie własnych profili ICC dla monitorów

i1Basic Pro firmy X-Rite to przystępny cenowo oraz prosty w obsłudze zestaw do samodzielnego tworzenia profili ICC dla dowolnego typu monitorów. Precyzyjnie wykonany profil monitora jest podstawą przewidywalnego kolorystycznie środowiska pracy.

i1Basic Pro to potężne w działaniu, a zarazem intuicyjne rozwiązanie do kontroli koloru. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie sprawia, że i1Basic Pro to idealne narzędzie dla fotografów, projektantów graficznych oraz wszystkich oczekujących stopniowego rozszerzenia funkcjonalności zestawu, aż do osiągnięcia kontroli w całym systemie pracy. Dodatkowe oprogramowanie PANTONE ColorManager pozwala na łatwe tworzenie palet kolorów.

Zestaw i1 Basic Pro zawiera nowej generacji oprogramowanie i1Profiler, łączące w sobie najlepsze cechy swojego poprzednika – i1 Match, czyniąc profilowanie monitora szybkim i dokładnym. Komplet składa się z oprogramowania oraz spektrofotometru i1Pro, który doskonale sprawdza się przy tworzeniu najwyższej jakości profili monitora. Dodatkowo zestaw wyposażono w możliwość pomiaru barwy z dowolnej powierzchni oraz sprawdzenia jakości kolorystycznej monitora i drukarki według najnowszych standardów.

i1Basic Pro nie zawiera oprogramowania do profilowania drukarki (dostępne oddzielnie lub w produktach: i1Photo Pro, i1Publish Pro), oferuje natomiast:

  • Łatwy sposób na samodzielne tworzenie profili ICC dla monitorów
  • W zestawie spektrofotometr i1Pro o jakości przemysłowej
  • Oprogramowanie X-Rite i1Profiler – wszystkie korzyści i1Match i nowości
  • Oprogramowanie PANTONE Color Manager do tworzenia i zarządzania bibliotekami kolorów
  • W komplecie uchwyt do monitora, podkładka do pomiarów punktowych oraz prowadnica z tablicą wykorzystywaną przy pomiarze wzorców kalibracyjnych
  • Dodatkowa funkcjonalność możliwa jest do uzyskania poprzez zakup modułów rozszerzających (np, drukarki RGB lub/i CMYK i inne)

Informacje dodatkowe

Typ czujnika spektrofotometr
Producent X-Rite
Rodzaj licencji Wielostanowiskowa
Waga [Kg] 3.0000
Kraj pochodzenia Chiny

Oceń ten produkt jako pierwszy

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Pytania i odpowiedzi dotyczące produktu

Zadaj pytanie na temat tego produktu

Obecnie nie ma żadnych pytań