Kamera termowizyjna Flir E5-XT

Kamera termowizyjna Flir E5-XT

Kamera termowizyjna Flir E6-XT

Kamera termowizyjna Flir E6-XT

Kamera termowizyjna Flir E8-XT

Półprofesjonalna kamera termowizyjna do zastosowań w elektryce i budownictwie z możliwością połączenia WiFi o poszerzonej skali pomiarowej.
SKU
Flir_E8-XT

 

Najlepsze narzędzie w swojej klasie

FLIR E8-XT z łączem WiFi to najwyższej jakości ekonomiczne narzędzie do inspekcji termicznych instalacji elektrycznych, mechanicznych oraz do użycia w budownictwie. Prosta obsługa, solidna, niezawodna konstrukcja, automatyczne wyostrzanie obrazu oraz wysoka rozdzielczość na poziomie 76800 (320x240) punktów pomiarowych sprawiają, że kamera staje się idealnym rozwiązaniem zdolnym do wyszukiwania ukrytych uszkodzeń w bardzo ciężkich warunkach przeganiając przy tym konkurencje w stosunku jakości i użyteczności do ceny Dodatkowo, umożliwia natychmiastowe przesyłanie danych wprost z miejsca pracy dzięki opcji połączenia WiFi.

 

Połączenie WiFi

Wysyłaj obrazy, raporty i termogramy bezpośrednio z miejsca pracy dzięki oprogramowaniu FLIR Tools umożliwiającego połączenie WiFi.

 

Ekonomiczna rozdzielczość

Kamera FLIR E8-XT jest wyposażona w ekonomiczny detektor posiadający 76800 punktów pomiarowych, który wystarcza zarówno dla Twojej poręcznej kamery oraz portfela.

 

Jeden guzik do wszystkiego

Prostota użycia, brak konieczności ustawiania ostrości dzięki obiektywowi o hiperfokalnej głębi ostrości oraz minimalna ilość przycisków do obsługi.

Udoskonalone termogramy dzięki MSX®

Kamera FLIR E8-XT dzięki unikatowemu systemowi MSX dodaje w czasie rzeczywistym do termogramu kluczowe szczegóły z wbudowanego aparatu fotografującego w świetle widzialnym. W efekcie, termogram zawiera detale, które byłby problematyczne do rozpoznania tylko w podczerwieni.

Specyfikacja techniczna
Rozdzielczość przetwornika 320x240
Rozdzielczość optyczna 2,6 mrad
Ilość punktów pomiarowych 76800
Czułość termiczna NETD 50mK
Częstotliwość odświeżania 9 Hz
Zakres pomiaru -20 +550°C
Dokładność pomiarowa +/- 2% lub +/- 2stC
Wyświetlacz 3"
Pole widzenia 45° × 34°
Gwarancja [lata] 2 lata kamera, 10 lat przetwornik IR
Krótki opis Półprofesjonalna kamera termowizyjna do zastosowań w elektryce i budownictwie z możliwością połączenia WiFi o poszerzonej skali pomiarowej.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamera termowizyjna Flir E8-XT
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!