Monitor medyczny EIZO RadiForce RX560

Monitor medyczny EIZO RadiForce RX560

Monitor medyczny EIZO RadiForce EX271W

Monitor medyczny EIZO RadiForce EX271W

Monitor medyczny EIZO RadiForce MS236WT

Zastosowania: medyczne. - ekran 23" (58 cm), IPS - rozdzielczość naturalna 1920x1080 (16:9) - kontrast 1000:1 - jasność 260 cd/m² - typowy czas reakcji 11ms - rozdzielczość 2MP - kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie - gwarancja 5 lat - kolor czarny, szary
SKU
MS236WT

Czytelne opisy dzięki możliwości korzystania z piórka

W MS236WT wykorzystano ekran dotykowy z technologią projected-capacitive (PCAP), która jest o wiele dokładniejsza od innych technologii dotykowych, sprawiając, że wszelkie operacje przeprowadzane za pomocą palców: przewijanie, przeciąganie, obracanie, itp. przeprowadzane są płynnie. Oprócz dostarczanego wraz z monitorem stylusa pasywnego, monitor jest kompatybilny również z ogólnodostępnymi w sprzedaży aktywnymi rysikami, dzięki czemu możliwe jest wprowadzanie odręcznych opisów do plików z badaniami pacjentów.

 


Możliwość pisania opierając dłoń o ekran

Ekran może rejestrować do 10 dotknięć jednocześnie, więc istnieje możliwość korzystania z szeregu różnych aplikacji. Technologia rozpoznawania dłoni (palm rejection technology) pozwala użytkownikowi pisać, nawet gdy jego dłonie opierają się na ekranie. Nie jest to interpretowane jako dodatkowe dotknięcie i nie zakłóca pisania.

Minimalny zakres aktywacji funkcji rozpoznawania dłoni to 2 x 2 cm.

Optymalne wyświetlanie obrazów medycznych

Monitor ma predefiniowany tryb wyświetlania zgodny ze standardem DICOM Part 14, tonalność skali szarości regulowana jest w fabryce, dzięki czemu obrazy medyczne wyświetlane są w sposób optymalny.

Wygodna w użyciu całkiem płaska konstrukcja

Idealnie płaska powierzchnia pozwala na wykonywanie operacji dotykowych na całej powierzchni ekranu, bez przeszkody w postaci ramki monitora. Gładki ekran gwarantuje także proste ścieranie kurzu i czyszczenie odcisków palców.

 

Wysoka wytrzymałość

Ekran tego modelu na szklaną, odporną na zarysowania powierzchnię o twardości 5H. Monitor może przetrzymać do 50 milionów dotknięć, co oznacza, że można z całkowitą pewnością korzystać z niego przez długi czas.


Możliwość zablokowania rozpoznawania dotyku

Użytkownicy mogą z łatwością włączać i wyłączać funkcję rozpoznawania dotyku, naciskając przycisk umieszczony dogodnie z boku monitora. Funkcja ta przydatna jest na przykład podczas czyszczenia monitora.

 


Technologie zwiększające prawidłową interpretację dotknięć

Czynniki takie jak szumy elektromagnetyczne mogą wpływać na działanie technologii dotykowej pojemnościowej (projective capacitive touch technology). Aby przeciwdziałać takim sytuacjom, monitor wyposażono w technologię, która dostosowuje czułość, w celu zminimalizowania nieprawidłowego interpretowania dotknięć. Gwarantuje to perfekcyjną interakcję.
Podczas pierwszej instalacji konieczne jest dołączane w zestawie oprogramowanie TPOffset (oprogramowanie do regulacji czułości panelu na dotyk).


Dedykowany sterownik panelu dotykowego

Oprócz standardowego sterownika panelu dotykowego Windows, dostępny jest dedykowany sterownik panelu dotykowego, z którego można korzystać przy konfiguracji regulacji stanowisk wielomonitorowych i regulacji dźwięków.
Kompatybilne systemy operacyjne: Widnows 10/8.1/7


Czytelny obraz pod każdym kątem

MS236WT ma panel IPS z szerokimi kątami widzenia, co minimalizuje przesunięcie kolorów i zmiany kontrastu, nawet, gdy kilka osób patrzy się na ekran pod różnym kątem.


Obraz bez migotania

Technologia regulacji podświetlenia w monitorach LCD wpływa na migotanie obrazu, które widzi tylko część osób, ale które powoduje u wszystkich zmęczenie oczu. Model MS236WT obniża zmęczenie regulując w taki sposób jasność, by sprawić, żeby migotanie było nieodczuwalne.Różnorodność wejść sygnałowych

Monitor ma wejścia DisplayPort, DVI-D i D-Sub, do których jest wygodny dostęp, gdyż umieszczone są z boku monitora.

Dostępne wersje

MS236WT dostępny jest w wersji z podstawką lub bez, w czarnej lub szarej obudowie. Użytkownik może dobrać wersję idealną do swoich potrzeb.

Regulowana stopka

Monitor ma regulowaną stopkę, dzięki której ekran można umieścić prawie poziomo, gdy korzystamy ze stylusa lub prawie poziomo, gdy obsługujemy monitor ręką.

Zgodność ze standardami medycznymi

MS236WT spełnia najbardziej rygorystyczne standardy medyczne oraz normy dotyczące bezpieczeństwa i emisji EMC.

3-letnia gwarancja

Firma EIZO oraz jej autoryzowani dystrybutorzy oferują 3-letnią, ograniczoną gwarancję.

Specyfikacja techniczna
Producent EIZO
Zastosowania Radiologia ogólna CR, DDR, Tomografia CT, Rezonans magnetyczny MRI
Przekątna ekranu [cali] 23
Rozdzielczość [megapikseli] 2MP
Rozdzielczość 1920x1080
Jasność [cd/m2] 260
Kontrast 1000:1
Paleta barw 16.77 miliardów z 1.06 bilionów
Kąty widzenia (pion) [stopni] 178
Kąty widzenia (poziom) [stopni] 178
Plamka [mm] 0.265 x 0.265
Kolor N/D
Czas reakcji (black-white-black) [ms] 11
Czas reakcji (gray-to-gray) [ms] 11
Wyświetlacz (model) N/D
Wyświetlacz (producent) N/D
Wyświetlacz (rodzaj) IPS
Wyświetlacz (typ) N/D
Panel dotykowy Tak
Głośniki Tak
Gwarancja [lata] 5
Kabel audio Tak
Kabel USB Tak
Kabel video (analog) Nie
Kabel video (DP) Tak
Kabel video (DVI) Tak
Kabel video (HDMI) Nie
Kabel zasilający Tak
Obszar wyświetlania [mm] 509.2 x 286.4
Częstotliwość odchylania (wejście analogowe) 31 - 81 kHz / 55 - 76 Hz
Częstotliwość odchylania (wejście cyfrowe) DVI: 31 - 64 kHz / 59 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz) DisplayPort: 31 - 68 kHz / 59 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
Pobór mocy (praca) [W] 19 (typ.) - 42 (maks.)
Pobór mocy (czuwanie) [W] < 0.7
Regulacja ekranu (pivot) Tak
Regulacja ekranu (pochylenie) [stopni] 25° góra, 0° dół
Regulacja ekranu (wysokość) [mm] N/D
Uchwyt typu VESA Tak
Wejście video (analogowe) D-Sub mini 15 pin x 1
Wejście video (cyfrowe) DVI-D x 1, DisplayPort x 1
Wymiary (głębokość) [mm] N/D
Wymiary (szerokość) [mm] N/D
Wymiary (wysokość max) [mm] N/D
Wymiary (wysokość min) [mm] N/D
Zasilanie AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Dodatkowe funkcje Zarządzanie energią: Sygnał cyfrowy: DVI DMPM, DisplayPort 1.1a Sygnał analogowy: VESA DPM; Predefiniowane tryby pracy: Color Mode (User1, User2, sRGB, DICOM)
Normy i cetryfikaty CE (Medical Device Directive), EN60601-1, ANSI/AAMI ES60601-1, CSA C22.2 No. 601-1, IEC60601-1, VCCI-B, FCC-B, CAN ICES-3 (B), RCM, RoHS, China RoHS, WEEE, CCC, EAC
Krótki opis Zastosowania: medyczne. - ekran 23" (58 cm), IPS - rozdzielczość naturalna 1920x1080 (16:9) - kontrast 1000:1 - jasność 260 cd/m² - typowy czas reakcji 11ms - rozdzielczość 2MP - kąty widzenia 178° w pionie i w poziomie - gwarancja 5 lat - kolor czarny, szary
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Monitor medyczny EIZO RadiForce MS236WT
Zadaj pytanie