Monitor EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3145

Monitor EIZO ColorEdge PROMINENCE CG3145

Monitor NEC Multisync PA271Q-CPR ColorProof

Monitor NEC Multisync PA271Q-CPR ColorProof

Monitor EIZO ColorEdge CG279X

Zastosowania: profesjonalne fotograficzne, graficzne, proofing. - ekran 27" (68 cm), IPS - rozdzielczość naturalna - 2560x1440 (16:9) - kontrast - 1300:1 - jasność - 350 cd/m² - kąty widzenia - 178° w pionie i w poziomie - gamut poszerzony (Adobe RGB) - 5-letnia gwarancja w systemie door-to-door - kolor czarny
SKU
eizo-coloredge-cg279x

Wbudowany czujnik do automatyzacji przepływu pracy

ColorEdge CG279X jest wyposażony we wbudowany czujnik, który można ustawić tak, aby automatycznie kalibrował monitor w wyznaczonych godzinach. Eliminuje to potrzebę stosowania urządzenia kalibracyjnego innej firmy i zapewnia, że ekran pozostaje wierny odwzorowaniu kolorów. Ponadto monitor wyposażony jest w najnowszą technologię czujników, która pozwala na dalsze korzystanie z niej nawet podczas rekalibracji. Czujnik przesuwa się na ekran, zajmując minimalną przestrzeń, dzięki czemu nie przerywa pracy.

Nie zaleca się wykonywania prac o krytycznym kolorze podczas ponownej kalibracji, ponieważ w czasie rekalibracji ekranu zostane dokonana zmiana wyświetlania.
Wbudowany czujnik do automatyzacji przepływu pracyOprogramowanie do zarządzania kolorem ColorNavigator 7

ColorNavigator 7 to najnowsze oprogramowanie do kalibracji i kontroli jakości monitorów ColorEdge do zarządzania kolorami. Łączy on wszystkie funkcje poprzedniego oprogramowania do zarządzania kolorami EIZO, ColorNavigator 6 i ColorNavigator NX, aby stworzyć nowe i ulepszone rozwiązanie dla kreacji z różnych dziedzin. Opatentowane oprogramowanie upraszcza kalibrację i zapewnia przewidywalne wyniki w zakresie fotografii, projektowania, drukowania i tworzenia wideo.

ColorNavigator 7

Oprogramowanie do zarządzania kolorem ColorNavigator 7Oprogramowanie do zarządzania kolorami ColorNavigator Network

ColorNavigator Network zapewnia scentralizowaną kontrolę jakości monitorów ColorEdge z zainstalowanym oprogramowaniem ColorNavigator 7 lub NX. Administratorzy mogą ustawić tryby kolorów, zaplanować autokalibrację, zarejestrować lub dostosować ustawienia zarządzania zasobami oraz inne zadania, niezależnie od tego, czy monitory są lokalne, czy zdalne. ColorNavigator Network jest hostowany na bezpiecznym serwerze w chmurze, aby uwolnić Cię od początkowej inwestycji i kosztów eksploatacji własnego serwera.

ColorNavigator NetworkWsparcie HDR Gamma

ColorEdge CG279X jest wyposażony w HLG (hybrydowy log-gamma) i PQ (kwantyzacja percepcyjna) do wyświetlania i edycji treści wideo HDR (high dynamic range). Zoptymalizowane krzywe gamma sprawiają, że obrazy wydają się bardziej wierne temu, jak ludzkie oko postrzega rzeczywisty świat w porównaniu z SDR (standardowy zakres dynamiczny). Dzięki temu profesjonalni twórcy mogą niezawodnie wyświetlać treści HDR do edycji i klasyfikacji kolorów.
Żywe kolory odtworzone zgodnie ze standardami branżowymi

Monitor wiernie odtwarza 98% barw standardu DCI-P3 stosowanego w kinie cyfrowym i obsługuje standard BT.2020 stosowany w posprodukcji telewizyjnej i filmowej. Ponadto obejmuje 99% przestrzeni barw Adobe RGB, dzięki czemu obrazy wykonane w Adobe RGB będą wyświetlane poprawnie. Szeroka gama kolorów zapewnia również reprodukcję niemal całej powleczonej przez ISO powierzchni kolorów CMYK wykorzystywanych w druku.

Żywe kolory odtworzone zgodnie ze standardami branżowymiPrawdziwy czarny wyświetlacz

Zgodnie ze standardem DCI, ColorEdge CG279X oferuje wysoki współczynnik kontrastu 1300: 1 do generowania prawdziwych czernień, które inaczej trudno byłoby wyświetlić na typowym monitorze LCD. Podczas oglądania ekranu pod kątem w słabo oświetlonym pokoju, zazwyczaj pojawiają się rozjaśnia ciemych tonów z powodu charakterystyki kątowe wyświetlaczy LCD. Seria CG jest wyposażona w filtr ćwierćfalowy, który pozwala tonom zachować ich głębokość nawet pod kątem.

Prawdziwy czarny wyświetlacz
* Typowa wartość, gdy DUE Priority jest ustawiony na "Brightness".3D LUT dla dokładnego wyświetlania kolorów

CG279X posiada trójwymiarową tablicę 3D LUT, która dostosowuje kolory pojedynczo na bazie przetrzennego modelowania korekcji. Dzięki obsługiwanej funkcji emulacji w oprogramowaniu ColorNavigator 7, graficy mogą sprawdzić, w jaki sposób treść zostanie wyświetlona ich odbiorcom na dowolnych urządzeniach końcowych. 3D LUT poprawia także zestaw kolorów uzupełniających monitora, które są kluczowym czynnikiem w jego zdolności do wyświetlania neutralnych odcieni szarości.
3D LUT dla dokładnego wyświetlania kolorów10-bitowy wyświetlacz symultaniczny

Dzięki 10-bitowemu, jednoczesnemu wyświetlaniu z 16-bitowej palety (LUT), ColorEdge CG279X może wyświetlać jednocześnie ponad miliard kolorów. Powoduje to płynne przejścia kolorów i zredukowaną Delta-E pomiędzy dwoma sąsiednimi kolorami.Ustawienia wstępne i kinowe

Zaprogramowane tryby DCI-P3, BT.709 i BT.2020 zapewniają pracę w odpowiednich przestrzeniach kolorów i wartościach gamma. Ponadto dostępne są tryby wstępne PQ (DCI i BT.2100) i HLG (BT.2100) w celu wyświetlania treści HDR. Dzięki wbudowanemu czujnikowi kalibracji można wygodnie dostosować lub zachować ustawienie jasności dla każdego ustawienia wstępnego.

Ustawienia wstępne i kinoweBezpieczny znacznik obszaru

Znacznik obszaru bezpiecznego wyznacza obszar ekranu, który będzie wyświetlany po podłączeniu monitora do określonego urządzenia. Pozwala to sprawdzić, czy napisy i inny tekst będą widoczne. Kolor znacznika można zmienić, aby pozostał on na każdym zdjęciu.
Bezpieczny znacznik obszaruFabryczna regluacja gamma

Krzywa odpowiedzi tonalnej gamma jest regulowana fabrycznie, mierząc wartości gamma R, G i B od 0 do 255, a następnie za pomocą 24-bitowej palety (LUT) monitora, wybrane 256 najbardziej odpowiednich tonów osiągających pożądane wartości błędów. Zapewnia to płynną gradację kolorów na obrazach.
Dostosowane w fabryce dla gładkich stopniStabilna technologia wyświetlania dla niezrównanej jakości ColorEdge

Kolor i jasność monitora LCD mogą się zmieniać z powodu zmian temperatury otoczenia i temperatury samego monitora. Monitory ColorEdge są wyposażone w czujnik temperatury do dokładnego pomiaru temperatury wewnątrz monitora, a także do szacowania temperatury otaczającego środowiska. Dzięki tej technologii pomiaru i oceny temperatury monitor dostosowuje się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu gradacja, kolor, jasność i inne cechy są nadal wyświetlane dokładnie. Co więcej, EIZO wykorzystuje AI (sztuczną inteligencję)* w algorytmie estymacji CG279X, dzięki czemu może rozróżniać różne wzorce zmiany temperatury, aby obliczyć jeszcze dokładniejszą korektę.

Stabilna technologia wyświetlania informacji dla jakości ColorEdge
* Zgłoszenie patentowe.Stabilny kolor w zaledwie 3 minuty

Typowy monitor potrzebuje 30 minut lub więcej, aby ustabilizować jego jasność, chromatyczność i charakterystykę tonalną. ColorEdge CG279X zajmuje zaledwie 3 minuty. Niezależnie od tego, czy pracujesz w studiu, czy zabierasz monitor ze sobą, otrzymasz niezawodny kolorowy wyświetlacz wkrótce po włączeniu monitora.

Stabilny kolor w zaledwie 3 minutyJednorodność na ekranie

Fluktuacje jasności i chromatyczności na różnych częściach ekranu są powszechną cechą monitorów LCD. Monitory ColorEdge są wyposażone w opatentowaną przez EIZO technologię cyfrowego wyrównania jednorodności (DUE), która równoważy wpływ wahań temperatury na temperaturę i jasność kolorów w celu stabilnego wyświetlania obrazu.

Jednorodność na Na ekranieSzczuplejsze ramki

ColorEdge CG279X ma elegancką, nową obudowę, dzięki czemu możesz bardziej skupić się na ekranie. Dolna osłona jest o około 46% cieńsza, a głębokość monitora o około 20% cieńsza w porównaniu z poprzednim modelem.

Bezpieczny znacznik obszaruBezproblemowe przełączniki elektrostatyczne

Płaska konstrukcja wykorzystuje przełączniki elektrostatyczne na przedniej ściance zamiast tradycyjnych przycisków w celu uzyskania wygodnego dostępu do ustawień monitora.

Bezproblemowe przełączniki elektrostatyczneWbudowana rączka

Uchwyt do przenoszenia z tyłu monitora pozwala łatwo przenosić go z jednego miejsca na drugie. Monitor jest o 20% lżejszy od swojego poprzednika, waży zaledwie 10,3 kg, dzięki czemu jest jeszcze łatwiejszy do przenoszenia.

Wbudowana rączkaZminimalizowane odbicia za pomocą panelu nie świecącego

Monitor jest wyposażony w nieoślepiający panel IPS zapewniający dobrą widoczność. Wykorzystuje również technologię przyciemniania, aby zminimalizować migotanie i zapobiegać zmęczeniu wzroku, zapewniając bardziej komfortowe środowisko pracy.

Zminimalizowane odbicia za pomocĘ ... przyciemniajĘ ... cegoKonwersja I / P dla wyświetlania bez migotania

Wejście HDMI w ColorEdge CG279X obsługuje konwersję I / P (z przeplotem / progresywnym) do konwersji sygnałów z przeplotem z TV i wideo na sygnały progresywne w celu wyświetlania bez migotania.Szerokie kąty widzenia z panelem IPS

Kąt widzenia wynoszący 178 °, zapewniany przez technologię panelu IPS, umożliwia oglądanie ekranu przez dwie lub więcej osób przy niewielkiej zmianie barwy lub kontrastu.

Szerokie kąty widzenia z panelu IPS

 Osłona przeciwsłoneczna

Seria CG jest wyposażona w osłonę przeciwsłoneczną, która skutecznie zapobiega odblaskom na ekranie monitora spowodowanym oświetleniem otoczenia. Osłona przeciwsłoneczna ColorEdge CG279X jest podłączana do monitora magnetycznie. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko i łatwo założyć osłonę bez potrzeby łączenia oddzielnych części.

hood.gifErgonomiczny stojak

Dostosuj ekran do najwygodniejszego kąta i przestaw go, aby pokazać pracę swojemu koledze lub klientowi. Monitor jest dostarczany z uniwersalnym stojakiem, który oferuje regulację wysokości, nachylenia i skrętu. Stojak wyposażony jest również w szybkie wypięcie, które pozwala w łatwy sposób wyjąć ekran ze stojaka jednym dotknięciem.

Ergonomiczny stojak dla wygody i wygodyWiele wejść, w tym złącze USB typu C

ColorEdge CG279X jest wyposażony w złącze USB typu C, które można łatwo podłączyć do notebooka za pomocą pojedynczego kabla. Jest również wyposażony w port USB typu B i dwa porty USB typu A oraz wejścia DVI-D, HDMI i DisplayPort.

Wiele wejść, w tym złącz USB typu C5-letnia gwarancja producenta

5-letnia gwarancja Monitory ColorEdge są objęte 5-letnią gwarancją producenta obejmującą wszystkie komponenty, w tym panel LCD *. EIZO produkuje swoje produkty we własnych fabrykach, aby umożliwić ścisłą kontrolę nad jakością produkcji i zapewnić, że każdy monitor jest zbudowany tak, aby przetrwał.
* Czas użytkowania jest ograniczony do 30 000 godzin.


Zero Bright Pixels

Zeruj jasną politykę EIZO gwarantuje, że monitory ColorEdge będą wolne od jasnych subpikseli przez sześć miesięcy od daty zakupu.


Gwarancja jasności i koloru

Jasność i kolor ColorEdge CG279X są gwarantowane do 10 000 godzin* od daty zakupu.
Wymagany jest poziom jasności wynoszący 120 cd / m2 lub więcej i temperatura barwowa 5000 - 6500K.

Specyfikacja techniczna
Producent EIZO
Kolor Czarny
Przekątna ekranu [cali] 27
Proporcje ekranu 16x9
Rozdzielczość 2560x1440
Jasność [cd/m2] 300
Kontrast 1000:1
Przestrzeń barwna AdobeRGB
Wyświetlacz (producent) Nie
Wyświetlacz (rodzaj) IPS
Wyświetlacz (model) N/D
Wyświetlacz (typ) N/D
Powłoka matrycy matowa
Panel dotykowy Nie
Obszar wyświetlania [mm] 596.7 x 335.6
Plamka [mm] 0.2331 x 0.2331
Paleta barw 16.77 milionów z palety 1.06 miliarda
Czas reakcji (black-white-black) [ms] N/D
Czas reakcji (gray-to-gray) [ms] 6
Kąty widzenia (pion) [stopni] 178
Kąty widzenia (poziom) [stopni] 178
Częstotliwość odchylania (wejście analogowe) N/D
Częstotliwość odchylania (wejście cyfrowe) DP, DVI: H: 26 - 89 kHz V: 23.75 - 63 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz) / HDMI: H: 15 - 78 kHz, V: 23.75 - 61 Hz
Wejście video (analogowe) N/D
Wejście video (cyfrowe) DVI-I, DisplayPort, HDMI
Głośniki Nie
Gwarancja [lata] 5 lat
Kabel audio Nie
Kabel USB Tak
Kabel video (analog) Nie
Kabel video (DP) Tak
Kabel video (DVI) Tak
Kabel video (HDMI) Nie
Kabel zasilający Tak
Klasa energetyczna N/D
Pobór mocy (praca) [W] 43, 99 (maks.)
Pobór mocy (czuwanie) [W] mniej niż 0.7
Regulacja ekranu (pivot) Tak
Regulacja ekranu (pochylenie) [stopni] 25° w górę, 0° w dół
Regulacja ekranu (wysokość) [mm] 151.5
Uchwyt typu VESA Tak
Wymiary (głębokość) [mm] 281.5
Wymiary (szerokość) [mm] 646
Wymiary (wysokość max) [mm] 576.5
Wymiary (wysokość min) [mm] 425
Zasilanie AC 100 - 120V, 200 - 240V, 50 / 60 Hz
Dodatkowe funkcje Screen Size (full screen, enlarge, normal), HDMI Settings (Noise Reduction, Film Detection, Pseudo Interlace, Safe Area Marker, Safe Area Size, Border Color), DUE Priority, Key Lock, Signal Bandwidth, All Reset
Normy i cetryfikaty CB, TUV/GS, CE, cTUVus, FCC-B, Canadian ICES-003-B, VCCI-B, TUV/Ergonomics (including ISO 9241-307 [Pixel fault class I]), c-Tick, GOST-R, RoHS, WEEE, CUDO certified mark
Krótki opis Zastosowania: profesjonalne fotograficzne, graficzne, proofing. - ekran 27" (68 cm), IPS - rozdzielczość naturalna - 2560x1440 (16:9) - kontrast - 1300:1 - jasność - 350 cd/m² - kąty widzenia - 178° w pionie i w poziomie - gamut poszerzony (Adobe RGB) - 5-letnia gwarancja w systemie door-to-door - kolor czarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Monitor EIZO ColorEdge CG279X
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!