Stanowisko kontrolne JUST Normlicht proofStation 22

Stanowisko kontrolne JUST Normlicht proofStation 22

Pozioma listwa do mocowania monitora w Virtual proofStation

Pozioma listwa do mocowania monitora w Virtual proofStation

Stanowisko kontrolne JUST Normlicht proofStation 22 SP

46 300,00 zł 37 642,28 zł
SKU
88252

JUST Normlicht proofStation 22 SPzostał zaprojektowany dla prepress, agencji reklamowych oraz dla przedsiębiorstw wydawniczych. Europejskie wzornictwo pozwoliło na unikalne zespolenie atrakcyjnej formy i funkcjonalności, a nowoczesna technologia oświetleniowa połączona ze świetlówkami JUST Normlicht Color Control Daylight 5000, zaspokaja wszystkie standardy przemysłowe na całym świecie.

 Gdy znormalizowane warunki oświetlania zostaną zastosowane na tym samym poziomie we wszystkich etapach reprodukcji, rezultatem będzie powszechna komunikacja koloru. JUST Normlicht proofStation wyznacza nowe standardy w projektowaniu, funkcjonalności oraz innowacyjnej technologii oświetleniowej. Nowy system kontroli jakości koloru o wyjątkowym wyglądzie i stylu, z wyrównanym poziomem emisji światła, zapewnia stabilne pozbawione cienia środowisko oświetleniowe.

 JUST Normlicht proofStation 22 SP to system oświetlenia koloru o wymiarach 70x100cm, wyposażony jest w asymetryczne reflektory świetlne z pryzmatycznym, optycznie rozproszonym ekranem i 5 różnych modułów oświetleniowych.

 

Zalety proofStation:
- Nowatorski, pryzmatyczny ekran pozwala na nieporównywalne rozproszenie światła. Eliminuje to refleksy, błyski i odbicia.

- Mały, ale przyjemny detal: dodatkowe miejsce przy powierzchni oświetlanej, przydatne dla narzędzi biurowych lub innych dodatków.

- Technologia TLSI – zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową. Automatyczne zawiadamienie o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania. Zielone światło wskazuje, że świetlówki pracują poniżej 2300 godzin w warunkach standardu ISO 3664:2000. Żółte światło: zostało 200 godzin do wymiany świetlówek. Czerwone światło: potrzebna wymiana świetlówek. Proste i wygodne!

- Modułowa konstrukcja lamp pozwala na łatwy dostęp do wszystkich świetlówek. Wystarczy zdjąć pokrywę i gotowe!

- Modułowe pojedyncze jednostki oświetleniowe pozwalają na konstrukcję i użycie lamp korekcyjnych różnej wielkości.

 

Bądź przygotowany na przyszłość w zdalnym Proofingu z JUST profStation 22 SP
Droga druku kolorów zmienia się w drogę rewolucyjną. Przemysł drukarski zmienia się szybko w pracę zdalną z możliwością przesyłania elektronicznych danych przez internet w dowolne miejsce. Przemysłowe zwroty jak soft proofing, zdalny proofing, wirtualny proofing są wszędzie, ale czy otrzymujesz pożądane rezultaty? JUST Normlicht proponuje już teraz idealne rozwiązanie dla pracy zdalnej. ProofStation 22 SP wyposażony we wszystkie najnowsze technologie jakości oświetlenia i dodatkowo w nowe cechy wychodzące naprzeciw
wymaganiom soft proofingu. Nowy system podświetlnia z LLC (Luminance Level Control) dostarcza możliwość regulacji poziomu luminacji na równej, skończonej skali i dopasowuje dokładny poziom luminacji na monitorze. System ten jest dodatkowo kontrolowany przez sensor świetlny sprzężony z monitorem dopasowującym poziom luminacji. Urządzenie zawiera również specjalne ramię w standaryzacji VESA, które umożliwia montaż każdego monitora TFT-LCD do 15 kg.

 

Duży model wolnostojący z 8 szufladami standardowej wysokości.

Wyposażony w wyjście USB, pozwalające na podłaczenie urządzeń zewnętrznych.

Wymiary zewnętrzne: 223 x 135 x 155 cm.

Obszar oświetlany: 70 x 100 cm.

Wat: 5 x 36W

 

Specyfikacja techniczna
Producent N/D
Temperatura (CCT) [K] Nie
Moc [W] Nie
Kąt wiązki światła Nie
Wymiary [mm] Nie
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Barwa N/D
Oprawka Nie
Rodzaj lampy Lampa biurkowa
Indeksy Ra N/D
CRI 98
Współrzędne chromatyczne N/D
Krótki opis N/D
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stanowisko kontrolne JUST Normlicht proofStation 22 SP
Zadaj pytanie