Oprogramowanie basICColor gHOST + DLpack

Oprogramowanie basICColor gHOST + DLpack

Oprogramowanie basICColor MC dla DeviL i gHOST

Oprogramowanie basICColor MC dla DeviL i gHOST

Oprogramowanie basICColor DLpack dla gHOST

Zestaw dodatkowych profili DeviceLink dla programu gHOST. Licencja: 1 stanowisko.
5 699,00 zł 4 633,33 zł
SKU
090116

basICColor gHOST to wydajny, ale prosty w użyciu serwer druku dla systemów Mac OS X i Windows. Oprogramowanie pozwala użytkownikowi na automatyczną konwersję, przy pomocy profili ICC lub DeviceLink, plików PDF i innych plików graficznych, dla różnych celów:

  • Automatyzacja oddzielenia plików RGB.
  • Konwersja starszych plików do dzisiejszych standardów druku.
  • Modyfikowanie plików PDF do różnych rodzajów druku (np. offset, druk cyfrowy).
  • Ujednolicanie danych z wielu źródeł.

 

basICColor gHOST pozwala na bezproblemowe i szybkie przeprowadzenie tych zadań. "Duch" pracuje na standardowych profilach ICC-DeviceLink i nie potrzebuje żadnych dodatkowych tablic konwersji. Opcjonalny zestaw profili DeviceLink pozwala na poszerzenie zakresu możliwych konwersji. Jeżeli są potrzebne jeszcze bardziej skomplikowane profile, można je stworzyć przy pomocy basICColor DeviL. basICColor gHOST jest prostą alternatywą dla skomplikowanych i drogich "optymalizatorów koloru" i kolorystycznych obiegów pracy, ale w żadnym wypadku mniej efektywnym.

basICColor gHOSTUstawianie konwersji za pomocą jednego kliknięcia myszki

Najprostszym sposobem na automatyzację konwersji kolorów jest połączenie basICColor gHOST i basICColor DLpack. Taki zestaw pozwala na łatwą zmianę danych do standaryzowanych warunków druku, modyfikowanie ich, lub optymalizację pod względem zużycia tuszu.

Smart Queues

Wystarczy wybrać potrzebny DeviceLink, jednym kliknięciem myszy i gHOST jest gotowy do pracy. Profile basICColor zawierają nowy znacznik "PSID" zgodny z najnowszymi specyfikacjami ICC. To pozwala na basICColor gHOST na wykrycie odpowiedniego profilu wejściowego i wybranie właściwego profilu wyjściowego dla pliku graficznego, lub celu wyjściowego dla dokumentów PDF. Obieg pracy budowany przy pomocy basICColor DeviceLink jest zgodny z PDF/X.

 

basICColor gHOSTCały proces w jednym oknie

Użytkownik kontroluje całą pracę w jednym, efektywnie i przejrzyście zaaranżowanym, oknie. W każdej chwili można zobaczyć które procesy są aktualnie wykonywane, które czekają, lub są skończone. Dodatkowo można zaczynać i przerywać kolejki w tym oknie.

basICColor DeviL

Oczywiście basICColor gHOST nie jest ograniczony zdefiniowanym zestawem profili DeviceLink. Użytkownik może sam tworzyć profile DL, korzystając z danych wejściowych i wyjściowych profili ICC. Jeżeli trzeba stworzyć specjalistyczne profile DL, basICColor oferuje specjalny program do tworzenia i edycji takich profili. basICColor DeviL dodaje wszystkie informacje do profili DL, wykorzystywane przez gHOST'a ustawiania inteligentnych kolejek (Smart Queues). Ponadto takie połączenie pozwala na tworzenie profili DL pomiędzy przestrzeniami barwnymi (np. RGB - CMYK). Można również tworzyć multikolorystyczne profile DL, przy pomocy opcjonalnego modułu MC (moduł ten pozwala programowi DeviL na tworzenie multikolorystycznych profili DL).

basICColor gHOSTKonfiguracja ręczna

Okno ustawień basICColor gHost pozwala na skonfigurowanie dowolnej, zautomatyzowanej konwersji kolorystycznej pliku graficznego lub PDF. Raz wybrane ustawienia mogą być zapisane i zastosowane do innych zadań. W skomplikowanych dokumentach, elementy pochodzące z różnych przestrzeni barwnych, można traktować indywidualnie. Nawet formaty pixelowe i wektorowe mogą być obsługiwane oddzielnie. Obsługę kolorów spotowych i parametry dokumentu PDF również można zdefiniować.

 

 

 

Jak licencjonować produkty basICColor?

Specyfikacja techniczna
Zastosowanie Profile DeviceLink
Rodzaj licencji 1 stanowisko
Krótki opis Zestaw dodatkowych profili DeviceLink dla programu gHOST. Licencja: 1 stanowisko.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Oprogramowanie basICColor DLpack dla gHOST
Zadaj pytanie