Canon i-SENSYS LBP613Cdw

Canon i-SENSYS LBP613Cdw

Canon i-SENSYS LBP351x

Canon i-SENSYS LBP351x

Canon imageRUNNER 1435P

SKU
canon-imagerunner-1435p

imageRUNNER 1435P

Wytrzymała, wysoce wydajna czarno-biała drukarka laserowa, która zapewnia ekonomiczne i niezawodne drukowanie.


Korzyści

  • Druk czarno-biały z szybkością 35 str./min
  • Pojemność kaset na papier: maks. 1100 arkuszy
  • Obsługa bezproblemowej integracji z systemami IT
  • Kontrola kosztów i funkcje zapewniające bezpieczeństwo
  • Proste zarządzenie urządzeniem i flotą
  • Łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Niskie zużycie energii


Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon imageRUNNER 1435P


Produktywne, wysoce wydajne drukowanie monochromatyczne.

Duża wydajność drukowania (35 str./min) w połączeniu z dużą pojemnością (do 1100 arkuszy) i solidną konstrukcją sprawia, że imageRUNNER 1435P jest doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych, małych grup roboczych. Rozbudowane opcje łączności dla pracowników zdalnych, w tym drukowanie z pamięci USB i urządzeń mobilnych, zapewniają wydajność pracowników podróżujących służbowo.


Kontrola kosztów

Technologia oddzielnego tonera i bębna firmy Canon ogranicza marnotrawstwo i zapewnia ekonomiczny druk czarno-biały małym grupom roboczym.
Automatyczne drukowanie dwustronne i bezpieczne drukowanie w standardzie – ograniczenie marnotrawstwa i redukcja kosztów. W przypadku floty urządzeń możliwa jest kontrola kosztów drukowania dzięki wbudowanej obsłudze oprogramowania uniFLOW firmy Canon, która zapewnia organizacjom możliwość śledzenia poszczególnych zadań drukowania (i naliczanie opłat) w odniesieniu do osób, działów, lokalizacji i projektów oraz umożliwia generowanie raportów pod kątem określonych użytkowników.


Efektywne zarządzanie urządzeniami

Dzięki nowemu kontrolerowi imageRUNNER można efektywnie zarządzać urządzeniem w podobny sposób jak urządzeniami z serii imageRUNNER ADVANCE. Funkcje zdalnej obsługi zapewniające automatyczne zarządzanie tonerem, diagnostyka oraz funkcje licznika zbiorczego sprawiają, że klienci nie muszą martwić się aspektami administracyjnymi.
Jeśli klient ma większą flotę urządzeń, model imageRUNNER 1435P jest wyposażony w funkcję zdalnej zbiorczej konfiguracji i aktualizacji oprogramowania układowego, zapewniając proste i niezawodne metody zarządzania flotą urządzeń.
Sprzętowa obsługa standardów branżowych, takich jak PCL i Genuine Adobe® PostScript 3™, sprawia, że urządzenie można z łatwością zintegrować z różnymi środowiskami IT bez żadnych komplikacji.


Zabezpiecz swoje poufne informacje

Poufne informacje są chronione przez szeroką gamę dostępnych w standardzie funkcji, takich jak sprzętowe bezpieczne drukowanie, a także poprzez obsługę sieciowych protokołów bezpieczeństwa stanowiących standard na rynku, np. IP Sec. W przypadku większych flot urządzeń i dużych przedsiębiorstw model imageRUNNER 1435P oferuje zgodność z wiodącym na rynku rozwiązaniem w zakresie drukowania – uniFLOW, które zapewnia bezpieczną obsługę druku podążającego dzięki funkcji My Print Anywhere, integrację z czytnikami kart oraz scentralizowaną kontrolę dostępu.


Ekologiczne podejście

Urządzenie spełnia wymogi standardu ENERGY STAR® oraz najnowsze wymagania standardów ochrony środowiska, np. Blue Angel, a także zapewnia niski wskaźnik TEC*, zużywając jedynie 2 W w trybie uśpienia.

Specyfikacja techniczna
Producent Canon
Druk z roli Nie
Format maksymalny (arkusze) A4
Głowica drukująca laserowa
Prędkość wydruku około 35 str./min
Interfejs Ethernet Tak
Interfejs USB Tak
Kabel USB Nie
Kabel zasilający Tak
Zasilanie 100–240 V, 50/60 Hz
Pobór mocy (praca) [W] około 1500
Pobór mocy (czuwanie) [W] 2
Wymiary (głębokość) [mm] 457
Wymiary (szerokość) [mm] 545
Wymiary (wysokość) [mm] 382,5
Kolor Biały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Canon imageRUNNER 1435P
Zadaj pytanie