Oprogramowanie adJUST Monitor Calibration - software

Oprogramowanie adJUST Monitor Calibration - software

Oprogramowanie adJUST LEDcontrol professional - software

Oprogramowanie adJUST LEDcontrol professional - software

DNP HOT FOLDER PRINT

SKU
dnp-hot-folder-print

DNP Hot Folder Print to darmowe oprogramowanie do automatycznego druku zdjęć na drukarkach DNP - innowacyjne narzędzie do najszybszego przepływu zdjęcia od aparatu do wydruku.

Odpowiedź na potrzeby profesjonalnych fotografów w studio lub na eventach - DNP Hot Folder Print (HFP), pozwala na szybki i prosty workflow drukowania zdjęć. Wyślij zdjęcia z aparatu bezprzewodowo lub przeciągnij i upuść je do Hot Folderu już po edycji i obróbce. Oprogramowanie Hot Folder Print (HFP) zapewnia błyskawiczne wydruki w każdym formacie obsługiwanym przez drukarkę. Pozwala na dodawanie własnych ramek, wybór rozdzielczości i formatu wydruku. HFP dostarcza też informacji o stanie drukarki - ilości wydrukowanych zdjęć oraz ilości pozostałej folii barwiącej. HFP przewiduje możliwość tworzenia ramek oraz ich prostą edycję i korekcje koloru. Umozliwia łatwe zarządzanie barwą, pozwala przypisać każdej drukarce DNP indywidualny profil koloru ICC. Wszystkie zdjęcia drukowane z poziomu oprogramowania HFP są archiwizowane, umożliwiając ponowny wydruk w przyszłości. Drukowanie zdjęć nigdy nie było prostsze!

Jak działa program DNP Hot Folder Print?

Skopiuj kompatybilny plik zdjęcia do monitorowanego folderu, a automatycznie zostanie wysłany do drukarki przyłączonej do wyjścia. Każdy monitorowany Hot Folder ma prostą nazwę określającą docelowy format wydruku, np. 4x6, 6x8, 8x12, itp. Hot Folder Print wykonuje jeden wydruk każdego zdjęcia, a następnie przenosi plik obrazu do folderu archiwum. Aby wykonać kilka wydruków jednego zdjęcia należy wysłać do Hto Folderu tyle kopii pliku zdjęcia ile wydruków chce się z niego uzyskać. Katalogi archiwalne są tworzone automatycznie dla każdego dnia, w celu uporządkowania zdjęć, by móc łatwo je znaleźć dla ponownego wydruku.

HFP obsługuje dodanie ramki do zdjęć przed wydrukiem. Indywidualne ramki z łatwością można dodać za pomocą wbudowanego narzędzia do ramek korzystając z menu Admin, gdzie użytkownik może importować i edytować ramki, a następnie zapisać je do folderu, który odpowiada żądanej wielkości wyjściowej zdjęcia.

Obsługa drukarek DNP

Najnowsza wersja Hot Folder Print v2.1.2.4 obsługuje drukarki DNP DS620, DS40, DS80, RX1 i DS80DX. Działa w trybie drukowania jeden do wielu. Przy podłączeniu kilku drukarek umożliwia jednoczesny druk zdjęć tego samego formatu na wielu drukarkach jednocześnie, umożliwiając zwiększenie wydajności drukowania!

Oprogramowanie DNP Hot Folder Print jest darmowe!

Program DNP Hot Folder Print możesz podbrać za darmo ze strony producenta!

Specyfikacja techniczna
Zastosowanie Edycja zdjęć, Serwer druku
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DNP HOT FOLDER PRINT
Zadaj pytanie