Epson Stylus Photo L800

Epson Stylus Photo L800

DNP DS40

DNP DS40

DNP DS-RX1

Zastosowania: małe studia fotograficzne, drukowanie od ręki - Format: A5 - Rodzaj: drukarka termosublimacyjna - Zapas papieru: do 700 zdjęć.
3 327,00 zł 2 704,88 zł
SKU
EX21184

DNP DS-RX1 to najmniejsza z drukarek termosublimacyjnych DNP serii DS. Urządzenie służy do szybkiego druku zdjęć formatów od 9x13 do 15x20, gdzie czas powstawania wydruku 10x15 to 14 sekund. Regularna bryła oraz załadunek 700 zdjęć jednorazowo zachęcają by drukarkę zabierać ze soba na wszelkiego rodzaju eventy.

DS-RX1 to najlepsza drukarka do foto budki (ang. Photo Booth)!. To pierwsza drukarka na rynku oferująca wydruk zdjęć na dwóch wąskich paskach papieru o wymiarach 5x15cm!

 Wyróżnikiem DNP DS-RX1 jest duży załadunek materiałów ekspolatacyjnych wynoszący aż 700 zdjęc formatu 10x15. Jest to istotny argument dla fotografów eventowych, dla których liczba 700 zdjęć często jest wystarczająca do oprawy jednej imprezy/wydarzenia. W przypadku większego formatu 15x20 cm jednorazowo drukarka pomieści materiały na 340 wydruków.

Nic nie stoi równiez na przeszkodzie, aby urządzenie wykorzystać do pracy w zakładzie fotograficznym. Zajmowana powierzchnia to jedynie 28x31 cm, dzięki czemu urządzenie zmieści się w każdym, nawet niedużym centrum druku.

Elementami eksploatacyjnymi są taśma barwiąca oraz papier dostarczany w roli. Oba te składniki ładowane są do drukarki od przodu, dzieki czemu możliwe jest ustawienie urządzeń "jedno na drugim". Warstwa nakładana w ostatniej kolejności jest bezbrawna i pełni rolę ochronną. Dzięki temu wydruki są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, zalanie oraz szkodliwe promieniowanie UV. Ponadto sposób nałożenia wspomnianej warstwy definiuje czy wykończenie zdjęcia będzie w formie błysku czy matu.

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna
Producent DNP
Druk z roli Tak
Format maksymalny (arkusze) A5
Format maksymalny (rola) [cal] Nie
Głowica drukująca Nie
Ilość kolorów 0
Załączone oprogramowanie Nie
Prędkość wydruku 2"x6": 14.9 s., A5: 26.9 s.
Dodatkowe funkcje N/D
Interfejs Ethernet Nie
Interfejs USB Tak
Interfejs Wi-Fi N/D
Kabel USB N/D
Kabel zasilający N/D
Zasilanie 220 - 240V
Gwarancja [lata] bd.
Pobór mocy (praca) [W] Nie
Pobór mocy (czuwanie) [W] Nie
Normy i cetryfikaty N/D
Wymiary (głębokość) [mm] 350
Wymiary (szerokość) [mm] 322
Wymiary (wysokość) [mm] 281
Wymiary maksymalne (głębokość) [mm] Nie
Wymiary maksymalne (wysokość) [mm] Nie
Krótki opis Zastosowania: małe studia fotograficzne, drukowanie od ręki - Format: A5 - Rodzaj: drukarka termosublimacyjna - Zapas papieru: do 700 zdjęć.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DNP DS-RX1
Zadaj pytanie