Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light XXL ADVANCED

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light XXL ADVANCED

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light L PROFESSIONAL

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light L PROFESSIONAL

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light M PROFESSIONAL

JUST NORMLICHT Color Viewing Light M PROFESSIONAL z 5 różnymi źródłami światła zapewnia idealne warunki dla decydowania o kolorze w znormalizowanym oświetleniu. Efekty metameryzmu mogą zostać dostrzeżone na czas. Urządzenie jest stworzone do pracy z najrozmaitszymi próbkami, niezależnie od materiału z którego zostały wykonane oraz ich przeznaczenia, a dodatkowo posiada szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w wersjach BASIC i ADVANCED.
SKU
just_light_m_pro

JUST NORMLICHT Color Viewing Light M PROFESSIONAL z 5 różnymi źródłami światła zapewnia idealne warunki dla decydowania o kolorze w znormalizowanym oświetleniu. Efekty metameryzmu mogą zostać dostrzeżone na czas. Urządzenie jest stworzone do pracy z najrozmaitszymi próbkami, niezależnie od materiału z którego zostały wykonane oraz ich przeznaczenia, a dodatkowo posiada szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w wersjach BASIC i ADVANCED.

Elektroniczny panel sterowania JUST

Color Viewing Light daje możliwość manualnego wyboru źródła światła z możliwością programowania, lub też automatycznego trybu pracy, co jest istotne, gdy chcemy regularnie dokonywać przeglądu kolorów z zachowaniem stałych kryteriów oceny.

Ciągły monitoring zużycia wszystkich świetlówek zapewnia stabilne środowisko testów – nie ma możliwości używania starych świetlówek, co spowodowałoby zmianę koloru światła. Cyfrowy wyświetlacz oraz zmieniające swój wygląd diody przypominają o konieczności wymiany świetlówek w określonym czasie.

Zdalne sterowanie. Color Viewing Light M PROFESSIONAL można połączyć z siecią LAN. Urządzenie może być kontrolowane zdalnie za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona, tableta oraz komputer.

 Zalety

- Cyfrowy wyświetlacz
- Licznik godzin
- Powierzchnia oświetlana bez efektu metamerycznego i odbić
- Wewnętrzny system odbić

 

Rodzaje światła w Color Viewing Light M PROFESSIONAL:
D65 6500 Kelvin (emisja barw RA - 98) - światło dzienne niebieskie
D50 5000 Kelvin (emisja barw RA - 98) - światło dzienne białe
TL84 4100 Kelvin (emisja barw RA - 85) - światło sklepów, sal wystawowych
A 2700 Kelvin (emisja barw RA - 100) - światło domowe, biur i hoteli
UV światło ultrafioletowe - stymuluje optyczną jasność, czynnik wybielający, fluorescencyjne pigmenty

 

Obszar roboczy: 75 cm / 41 cm / 51 cm

Wymiary urządzenia: 81 cm / 60 cm / 60 cm

 

Komory świetlne Color Viewing Light z linii PROFESSIONAL występują w pięciu rozmiarach.

 

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Rodzaj lampy Kabina
Krótki opis JUST NORMLICHT Color Viewing Light M PROFESSIONAL z 5 różnymi źródłami światła zapewnia idealne warunki dla decydowania o kolorze w znormalizowanym oświetleniu. Efekty metameryzmu mogą zostać dostrzeżone na czas. Urządzenie jest stworzone do pracy z najrozmaitszymi próbkami, niezależnie od materiału z którego zostały wykonane oraz ich przeznaczenia, a dodatkowo posiada szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w wersjach BASIC i ADVANCED.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light M PROFESSIONAL
Zadaj pytanie