Procesor wideo VDWALL LVP7000

Procesor wideo VDWALL LVP7000

Procesor wideo VDWALL LVP615D

Procesor wideo VDWALL LVP615D

Procesor wideo VDWALL LVP515

Bezszwowy procesor wideo na chipie Faroudja z rozdzielczością wyjściową do 1920x1200@60Hz. Wejścia:2 x CV, 1xS-Video, 1xHDMI, 1xDVI, 1xVGA, 2x audio analogowe, 2x Video (CV). Wyjścia: 1x VGA, 2xDVI, audio analogowe. PIP,PBP, Text overlay , timer, sterowanie RS 232, Timer do sterowania czasowego z PC.Skalowanie na wyjściu co do piksela (dla ściany diodowej).
4 250,00 zł 3 455,28 zł
SKU
VDWALL_LVP515

LVP515 to zaawansowany procesor wideo z wejściami HDMI, S-Video, 2x kompozyt, DVI oraz VGA z przełączaniem bezszwowym, PIP oraz definiowaniem rozdzielczości wyjściowej, gdzie szerokość może sięgać do 3840 pikseli lub wysokość 1920 pikseli. Umożliwia ustawienie dowolnej rozdzielczości wyjściowej obrazu zdefiniowanej przez użytkownika co do piksela. Idealne urządzenie do eventów na żywo, do zasilania ścian diodowych, do wszelkiej reklamy jak i do zastosowań w edukacji, salach zarządów firm, centrum monitoringu, do zaawansowanego kina domowego rozdzielczości do full HD itp. Przełączanie źródeł jest bezszwowe pomiędzy różnymi grupami wejść : CV,YC,VGA,HDMI, SDI z nastawialnym czasem lub miksowaniem (blending). Producent dostarcza program sterujący przez RS232 z komputera PC umożliwiający ustawienie zegara czasowego i zaprogramowanie przełączania skalera na wybrane wejścia w określonych porach, co dzień, co miesiąc itp. Skaler przeznaczony do pracy ciągłej. Ponadto jest możliwość wyświetlenia na wyświetlaczu tekstu podanego z drugiego wejścia np. VGA- funkcja Text overlay.


Cechy:

 • Przetwarzanie 10+ Bit Faroudja® DCDI
 • Faroudja® Real Color®
 • Faroudja® TureLife™ Video Enhancer
 • Przełączanie bezszwowe, fade in fade out, blend pomiędzy różnymi grupami wejść, np. analogowymi i cyfrowymi, lub między CV,YC, VGA HDMI.
 • Technologia synchronizacji klatek, brak strat lub opóźnień
 • PIP/PBP z definiowanym rozmiarem i położeniem
 • 3 zapisane tryby PIP/POP, które mogą być zmieniane poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku, wielkości okien można dowolnie zmieniać. PIP działa tylko w obrębie różnych grup sygnałów czyli między CV,YC,VGA,HDMI (DVI). Nie dizała pomiędzy DVI i HDMI.
 • Definiowany przez użytkownika EDID
 • Definiowana rozdzielczość wyjściowa z maksymalnymi rozmiarami: szerokość do 3840(1920x2) lub wysokość do 1920 pikseli
 • 2 kanałowe konfigurowalne zewnętrzne audio
 • 2 sloty na karty do zasilania wyświetlaczy diodowych np. Nova Star(MSD300), Linsn(TS802D), Colorlight - kart brak w zestawie
 • brak chłodzenia wymuszonego

LVP515 oferuje przełączanie 3 kanałów audio. Jeden kanał zembedowany w strumieniu na wejściu HDMI (w opcjonalnej wersji LVP515S dodatkowo drugi strumień audio zembedowany jest w SDI) oraz dwa zewnętrzne kanały audio AD1 i AD2 mogą być mapowane do dowolnych wejść wideo i przełączane synchronicznie wraz z wejściami wideo.

Specyfikacja techniczna
Standardy VGA, DVI, HDMI, HDMI 1.3, HD 1080p, HD 1080i, HD 720p, 3G HD-SDI, HD-SDI, SDI, Composite CV, RGBHV, s-Video Y/C
Wejścia HDMI, DVI, VGA, Composite CV, RGBHV, SDI
Wyjścia DVI, VGA
Audio Analog
Sterowanie USB, RS-232
Krótki opis Bezszwowy procesor wideo na chipie Faroudja z rozdzielczością wyjściową do 1920x1200@60Hz. Wejścia:2 x CV, 1xS-Video, 1xHDMI, 1xDVI, 1xVGA, 2x audio analogowe, 2x Video (CV). Wyjścia: 1x VGA, 2xDVI, audio analogowe. PIP,PBP, Text overlay , timer, sterowanie RS 232, Timer do sterowania czasowego z PC.Skalowanie na wyjściu co do piksela (dla ściany diodowej).
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Procesor wideo VDWALL LVP515
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!