Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light L PROFESSIONAL

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light L PROFESSIONAL

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light XXL PROFESSIONAL

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light XXL PROFESSIONAL

Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light XL PROFESSIONAL

JUST NORMLICHT Color Viewing Light XL PROFESSIONAL to komora świetlna z pięcioma różnymi źródłami światła, która zapewnia idealne warunki oświetleniowe do oceny koloru. Urządzenie jest stworzone do pracy z najrozmaitszymi próbkami, niezależnie od materiału z którego zostały wykonane oraz ich przeznaczenia, a dodatkowo posiada szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w wersjach BASIC i ADVANCED.
SKU
just_light_xl_pro

JUST NORMLICHT Color Viewing Light XL PROFESSIONAL to komora świetlna z pięcioma różnymi źródłami światła, która zapewnia idealne warunki oświetleniowe do oceny koloru. Urządzenie jest stworzone do pracy z najrozmaitszymi próbkami, niezależnie od materiału z którego zostały wykonane oraz ich przeznaczenia. Dzięki swoim rozmiarom, Color Viewing Light LPROFESSIONAL może być wykorzystwana do oceny dużych próbek, a dodatkowo posiada szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w wersjach BASIC i ADVANCED.


Elektroniczny panel sterowania JUST

Color Viewing Light daje możliwość manualnego wyboru źródła światła z możliwością programowania, lub też automatycznego trybu pracy, co jest istotne, gdy chcemy regularnie dokonywać przeglądu kolorów z zachowaniem stałych kryteriów oceny.

Ciągły monitoring zużycia wszystkich świetlówek zapewnia stabilne środowisko testów – nie ma możliwości używania starych świetlówek, co spowodowałoby zmianę koloru światła. Cyfrowy wyświetlacz oraz zmieniające swój wygląd diody przypominają o konieczności wymiany świetlówek w określonym czasie.

Zdalne sterowanie. Color Viewing Light XL PROFESSIONAL można połączyć z siecią LAN. Urządzenie może być kontrolowane zdalnie za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona, tableta oraz komputer.

 Zalety

- Cyfrowy wyświetlacz
- Licznik godzin
- Powierzchnia oświetlana bez efektu metamerycznego i odbić
- Wewnętrzny system odbić

 

Rodzaje światła w Color Viewing Light XL PROFESSIONAL:
D65 6500 Kelvin (emisja barw RA - 98) - światło dzienne niebieskie
D50 5000 Kelvin (emisja barw RA - 98) - światło dzienne białe
TL84 4100 Kelvin (emisja barw RA - 85) - światło sklepów, sal wystawowych
A 2700 Kelvin (emisja barw RA - 100) - światło domowe, biur i hoteli
UV światło ultrafioletowe - stymuluje optyczną jasność, czynnik wybielający, fluorescencyjne pigmenty

 

Obszar roboczy: 155 cm / 76 cm / 54 cm

Wymiary urządzenia: 162 cm / 94 cm / 60 cm

 

Komory świetlne Color Viewing Light z linii PROFESSIONAL występują w pięciu rozmiarach.

 

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Rodzaj lampy Kabina
Krótki opis JUST NORMLICHT Color Viewing Light XL PROFESSIONAL to komora świetlna z pięcioma różnymi źródłami światła, która zapewnia idealne warunki oświetleniowe do oceny koloru. Urządzenie jest stworzone do pracy z najrozmaitszymi próbkami, niezależnie od materiału z którego zostały wykonane oraz ich przeznaczenia, a dodatkowo posiada szereg zaawansowanych funkcji niedostępnych w wersjach BASIC i ADVANCED.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabina JUST NORMLICHT Color Viewing Light XL PROFESSIONAL
Zadaj pytanie