×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.

Profil działalności

Firma monitory.mastiff.pl to wyspecjalizowany podmiot, zajmujący się technicznymi aspektami tworzenia, transmisji, wyświetlania i reprodukowania obrazu cyfrowego. Początki dzialaności sięgają 1994r, co powoduje, że jest to jeden z najstarszych podmiotów o tym profilu w Polsce i zaliczający się do nielicznych tak doświadczonych, wysoko specjalizowanych firm w Europie. 

Dane firmowe i kontaktowe

monitory.mastiff.pl
15-343 Białystok, ul. Nowa 4
NIP PL5421785662
tel: (+48) 690 660 770
e-mail: kontakt@mastiff.pl

W sprawach handlowych zapraszam w dni robocze, w godzinach: 10:00-18:00 W sprawach pilnych, możliwy jest kontakt całodobowo, również w dni wolne od pracy. W takich wypadkach zalecany jest kontakt z on-line. Dodatkowe informacje kontaktowe znajdują się na podstronie: kontakt

Uwagi

Dane kontaktowe, a szczególnie adresy e-mail służą wyłącznie do kontaktu w sprawach zgodnych z profilem działalności firmy. Nie wyrażam zgody na użycie powyższych adresów e-mail do masowej rozsyłki reklam i wszelkich innych, niezamówionych materiałów. Nie wyrażam zgody na użycie adresów w jakichkolwiek bazach danych, a w szczególności nie mogą stanowić przedmiotu handlu. Wszelkie rozsyłki wykonane przez podmioty trzecie, będą traktowane jako nielegalnie a reklama jako niezgodna z prawem.