×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
JUST colorMaster 03 DI

JUST colorMaster 03 DI

JUST ColorFrame 02 DI

JUST ColorFrame 02 DI

JUST colorFrame 02

5 314,00 zł 4 320,33 zł
Referencyjna lampa biurkowa 5000K
SKU
104729

ColorFrame 02

Przenośne stanowisko do kontroli koloru wydruków. Dzięki atrakcyjnej cenie, prostej obsłudze i kompaktowym rozmiarom stanowi idealne rozwiązanie dla fotografów i agencji reklamowych, które zaczynają pracę z technologią standaryzowanego oświetlenia.

Funkcjonalny design. Color Frame został zaprojektowany w stylu "laptopa". Posiada składaną lampę oraz wbudowany uchwyt, który umożliwia wygodny tramsport. Urządzenie przystosowane jest do pracy z różnym napięciem.

Standaryzowane oświetlenie. Stanowisko colorFrame 02 jest wyposażone w dwie świetlówki daylight 5000 proGraphic 18W, które oświetlają obszar roboczy na magnetycznej tylnej ściance urządzenia.

Obszar roboczy / wysokość / szerokość: 40 cm / 64 cm
Wymiary urządzenia: 58 cm / 69 cm / 37 cm

Ważne uwagi:

Z powodu niejasnej sytuacji na światowym rynku półprzewodników, oraz bardzo niestabilego kursu EUR, cena może być skorygowana przez handlowca po złożeniu zamówienia. Z tego powodu prosimy wstrzymać się z płatnością do chwili potwierdzenia aktualności ceny i dostępności towaru.

Od 1 marca 2022 firma JUST obligatoryjnie dołącza opłatę transportową w wysokości 70EUR. Kwota ta jest już wliczona przez nasza firmę w cenę produktu. Prosimy zwrócić na to uwagę przy porównywaniu cen produków.

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Barwa (CCT) D50 5000K
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Rodzaj lampy Lampa biurkowa
CRI 98
Skrót właściwości Referencyjna lampa biurkowa 5000K
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:JUST colorFrame 02
Twoja ocena
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!