Marka: Acer SKU: ACUM.JX3EE.X01

Acer Monitor Predator XB323UGXbmiiphzx

Specyfikacja techniczna

EAN / GTIN
4710886302261
Pixel pitch
0.276 x 0.276 millimeter
Viewable size, horizontal
708.4 millimeter
Viewable size, vertical
398.5 millimeter
Viewing angle, vertical
178 degrees
Contrast ratio (typical)
1000:1
Wszystkie parametryZwiń parametry
EAN / GTIN4710886302261

Display

Pixel pitch0.276 x 0.276 millimeter
Viewable size, horizontal708.4 millimeter
Viewable size, vertical398.5 millimeter
Viewing angle, vertical178 degrees
Contrast ratio (typical)1000:1
Response time1 milliseconds
Display resolution2560 x 1440 pixels
Display diagonal32 inch
Contrast ratio (dynamic)100000000:1
Display technologyLCD
Backlight typeLED
HD typeQuad HD
Colour gamut99 percent
Screen shapeFlat
Display number of colours16.7 million colours
Native aspect ratio16:9
Surface hardness3H
Maximum refresh rate240 Hertz
TouchscreenNo
Display brightness (typical)600 candelas per square meter
Panel typeIPS
Display diagonal (metric)81.3 centimeter
Colour gamut standardAdobe RGB

Performance

NVIDIA G-SYNCYes
AMD FreeSyncNo
NVIDIA G-SYNC typeG-SYNC Compatible

Multimedia

RMS rated power4 Watt
Built-in speaker(s)Yes
Built-in cameraNo
Number of speakers2

Design

Product colourBlack
Feet colourBlack
Market positioningGaming
Frameless designYes

Ports & interfaces

HDMI ports quantity2
Headphone outputs1
DisplayPorts quantity1
HDMINo
DVI portNo
Headphone outYes
Built-in USB hubYes
Number of upstream ports1
USB Type-A downstream ports quantity4
HDMI version2.0
DisplayPort version1.4a

Ergonomics

Swivel angle range-20 - 20 degrees
Cable lock slotYes
Tilt angle range-5 - 23 degrees
Panel mounting interface100 x 100 millimeter
Height adjustmentYes
SwivellingYes
VESA mountingYes
Cable lock slot typeKensington
Tilt adjustmentYes
Adjustable height (max)125 millimeter

Power

Power consumption (standby)0.5 Watt
Power consumption (off)0.3 Watt
Energy efficiency scaleA to G
Energy efficiency class (SDR)G
Energy efficiency class (HDR)G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours42 kilowatt hour
Energy consumption (HDR) per 1000 hours125 kilowatt hour

Packaging content

Stand includedYes

Logistics data

Harmonized System (HS) code85285210

Opis produktu

Acer Monitor Predator XB323UGXbmiiphzx 81cm 32" ZeroFrame IPS G-Sync Compatible 270Hz 1ms/0.5ms(Min.) HDR600 2xHDMI DP MM Audio out USB3.0 Hub EU MPRII Black

Pokaż pełny opisZwiń opis
Acer Monitor Predator XB323UGXbmiiphzx 81cm 32" ZeroFrame IPS G-Sync Compatible 270Hz 1ms/0.5ms(Min.) HDR600 2xHDMI DP MM Audio out USB3.0 Hub EU MPRII Black

Odpowiedzialność za produkt

Odpowiedzialność za produkt Bezpieczeństwo, zgodność i ostrzeżenia

Zapytaj o ten produkt

Dobór, zgodność z komputerem, dostępność lub szczegóły oferty.

Napisz do sprzedawcy Otworzy się wiadomość e-mail z nazwą produktu i linkiem. Odpowie sprzedawca.

Opinie o produkcie

—

Opinie: 0

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Podziel się swoim doświadczeniem.

Jak publikujemy opinie
Zobacz wszystkie opinie i dodaj swoją
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie: Acer Monitor Predator XB323UGXbmiiphzx
Twoja ocena:
loader
Ładowanie...

Dodano twoją opinię do moderacji.

Zgłoś błąd w danych produktu

Podobne pozycje i dodatki