×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
JUST colorMaster 03

JUST colorMaster 03

JUST LED colorCommunicator 2

13 634,00 zł 11 084,55 zł
Komora świetlna LED Daylight 5000
SKU
86165

JUST LED Color Comunicator 2

Doskonałe narzędzie do oświetlania proofów o formacie do A3+. Komora zapewnia równomierne oświetlenie z góry i z dołu, a specjalna konstrukcja skutecznie eliminuje wszelkie odbłyski i odbicia światła.

Połącz komorę świetlną z monitorem. JUST LED Color Comunicator 2 za pomocą łącza USB może połączyć się z oprogramowaniem do kalibracji monitora (adJUST) i z dużą precyzją dostosować oświetlenie wewnątrz komory do obrazu na ekranie monitora (softproof). Obraz na monitorze i wydruk mogą być porównywane bezpośrednio według standaryzowanego światła.

Wygodne sterowanie. Wbudowany panel kontrolny, pozwala ręcznie dostosować jasność światła oraz informuje o konieczności wymiany świetlówek.

Rodzaje światła w JUST LED Color Comunicator 2:

LED D50 5000 Kelvin (emisja barw RA - 98) - światło dzienne białe

Obszar roboczy: 45 cm / 65 cm
Wymiary urządzenia: 62 cm / 73 cm / 47 cm

Ważne uwagi:

Z powodu niejasnej sytuacji na światowym rynku półprzewodników, oraz bardzo niestabilego kursu EUR, cena może być skorygowana przez handlowca po złożeniu zamówienia. Z tego powodu prosimy wstrzymać się z płatnością do chwili potwierdzenia aktualności ceny i dostępności towaru.

Od 1 marca 2022 firma JUST obligatoryjnie dołącza opłatę transportową w wysokości 70EUR. Kwota ta jest już wliczona przez nasza firmę w cenę produktu. Prosimy zwrócić na to uwagę przy porównywaniu cen produków.

Specyfikacja techniczna
Barwa (CCT) D50 5000K
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Rodzaj lampy Komora świetlna
Skrót właściwości Komora świetlna LED Daylight 5000
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:JUST LED colorCommunicator 2
Twoja ocena
Zadaj pytanie