Kamera termowizyjna Flir E75

Kamera termowizyjna Flir E75

Kamera termowizyjna Flir E95

Kamera termowizyjna Flir E95

Kamera termowizyjna Flir E85

Zaawansowana profesjonalna kamera termowizyjna do zastosowań w budownictwie, mechanice, elektryce oraz ruchu drogowym z możliwością wyboru obiektywu.
SKU
Flir_E85

 

Nowa definicja przenośnych przyrządów pomiarowych

FLIR E85 jest kolejną kamerą z serii Exx zdolną wykrywać małe różnice temperatur z odległości. Rozdzielczość naturalna 384x288 zapewnia 110592 punktów pomiarowych daje przejrzyste, ostre obrazy dodatkowo udoskonalane mechanizmem MSX.

 

Lepsza wydajność punktowa

FLIR E85 zawiera punktowe wskaźniki, które pozwalają na dokonywanie bardzo precyzyjnych pomiarów nawet z większych odległości.

 

Możliwości, które rozwiązują problemy

Kamera FLIR E85 mierzy temperaturę do 1200°C i wyświetla dane informacje z podaniem minimalnej i maksymalnej wartości z całego oglądanego obszaru.

 

Usprawnione raportowanie

Dopasowuj i edytuj foldery z termogramami, dodawaj komentarze głosowe za pomocą wbudowanego mikrofonu, by zwiększyć wydajność pracy.

Czysty obraz z każdej strony

Kamera FLIR E85 posiada duży, znakomitej jakości ekran dotykowy o kącie wyświetlania 160°, by nie utrudniać podglądu obrazu w ciągu pracy. Dzięki unikatowemu systemowi MSX dodaje w czasie rzeczywistym do termogramu kluczowe szczegóły z wbudowanego aparatu fotografującego w świetle widzialnym. W efekcie, termogram zawiera detale, które byłby problematyczne do rozpoznania tylko w podczerwieni.

Specyfikacja techniczna
Rozdzielczość przetwornika 384x288
Rozdzielczość optyczna 0,63 mrad
Ilość punktów pomiarowych 110 592
Czułość termiczna NETD 30mK
Częstotliwość odświeżania 30 Hz
Zakres pomiaru -20 +1200°C
Dokładność pomiarowa +/- 2% lub +/- 2stC
Wyświetlacz 4"
Pole widzenia 14° x 10°
Gwarancja [lata] 2 lata kamera, 10 lat przetwornik IR
Krótki opis Zaawansowana profesjonalna kamera termowizyjna do zastosowań w budownictwie, mechanice, elektryce oraz ruchu drogowym z możliwością wyboru obiektywu.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamera termowizyjna Flir E85
Zadaj pytanie