×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
Monitor NEC Multisync E245WMi

Monitor NEC Multisync E245WMi

Monitor EIZO DuraVision FDF4627W-IP

Zastosowania: monitoring. - ekran 46" (116,8 cm), VA - rozdzielczość naturalna 1920x1080 (16:9) - kontrast 4000:1 - jasność 700 cd/m² - kąty widzenia H 178° / V 178° - gwarancja 2 lata w systemie drzwi do drzwi - kolor czarny
SKU
eizo-duravision-fdf4627w-ip

Monitor z dużym ekranem o przekątnej 46", wyposażony w technologię dekodowania IP i umożliwiający podłączenie wielu kamer.
Poniżej opis wybranych cech:

Wbudowany dekoder IP

DuraVision FDF4627W-IP korzysta z technologii dekodującej, dzięki której obrazy wyświetlane są bez żadnych opóźnień ani przekłamań. Eliminuje to potrzebę zakupu osobnego, zewnętrznego dekodera.

Instalacja w standardzie VESA z możliwością pracy bez komputera

Monitor DuraVision FDF4627W-IP może działać bez połączenia z komputerem, co pozwala zamontować go w standardzie VESA na ścianie lub pod sufitem. Zmniejsza to ilość czasu, pieniędzy i wysiłku, jaką trzeba by było włożyć w rozmieszczenie komputerów, a także znacznie upraszcza zarządzanie kablami.

Zarządzanie obrazem na dużym ekranie

Na 46-calowym ekranie monitora można wyświetlać obrazy z maksymalnie 16 różnych kamer IP podłączonych kablem LAN. Obrazy wyświetlane są w czasie rzeczywistym, tak aby operator mógł błyskawicznie ocenić sytuację.

Prosta regulacja ustawień

Układ obrazu i ustawienia podłączonych kamer IP można dopasować ręcznie za pomocą wygodnego pilota dołączonego do monitora lub za pomocą przyjaznego w obsłudze interfejsu użytkownika.

 

Dobra widoczność ciemnych obszarów dzięki funkcji Smart Insight

Funkcja Smart Insight automatycznie wykrywa słabo widoczne obszary i dopasowuje poziom jasności każdego piksela tak, aby odtworzyć obraz z realistyczną głębią. Dzięki tej funkcji kształty, które do tej pory ciężko było zobaczyć na cyfrowych obrazach stają się widoczne.

Integracja z lokalnym systemem VMS

Interfejs web API pozwala na wygodną integrację z lokalnym systemem zarządzania wideo (VMS). Dzięki temu operator może zaprogramować monitor tak, aby automatycznie reagował na konkretne zdarzenia lub regulował ustawienia na podstawie ustalonego wcześniej harmonogramu.

 

 

 

Przykład: automatyczna zmiana układu obrazu po wykryciu użycia karty magnetycznej.

Optymalne ustawienia kamer

Ustawienia funkcji Smart Insight oraz Smart Resolution można zdefiniować osobno dla maksymalnie 4 podłączonych kamer, bez względu na wybrany układ obrazu. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku, gdy kilka kamer monitoruje inaczej oświetlone obszary.

Predefiniowane tryby pracy

Monitor FDF2304W-IP oferuje predefiniowane tryby pracy Day i Night, ustawione w taki sposób, aby poprawnie wyświetlać obrazy w różnych warunkach oświetleniowych w ciągu dnia. Przełączanie między trybami odbywa się za pomocą pojedynczego przycisku na dołączonym do monitora pilocie.

Szerokie kąty widzenia

Monitor wyposażono w panel IPS z szerokimi kątami widzenia, które zapewniają minimalną zmianę kolorów i kontrastu bez względu na to, pod jakim kątem użytkownik patrzy na ekran. Dzięki temu możliwe jest wierne odwzorowanie kolorów i dobra widoczność obrazu na całej powierzchni ekranu, łącznie z rogami.

Obraz bez migotania

Monitor wyposażono w podświetlenie LED, które reguluje poziom jasności i ogranicza migotanie obrazu. Pomaga to zmniejszyć zmęczenie oczu przy długim korzystaniu z komputera.

Doskonała widoczność ekranu

Dzięki wysokiemu poziomowi jasności (700 cd/m2) oraz kontrastu (4000:1) obrazy wyświetlane na ekranie są dobrze widoczne nawet w ciągle zmieniających się warunkach oświetleniowych.

Szeroki zakres regulacji jasności

Monitor pozwala na ustawienie poziomu jasności w zakresie od poniżej 3 cd/m2 do 300 cd/m2 , dzięki czemu użytkownik może dopasować tę wartość w zależności od pory dnia i oświetlenia w otoczeniu.

Obsługa ONVIF

DuraVision FDF2304W-IP obsługuje kamery IP zgodne ze specyfikacją ONVIF
Profile S, co zapewnia elastyczną instalację i współpracę z szerokim zakresem produktów.

Wyraźny obraz dzięki funkcji Smart Resolution

Autorska technologia Smart Resolution analizuje wyświetlane obrazy i poprawia je w taki sposób, że szum staje się mniej widoczny, a rozmyte partie obrazu zostają wyostrzone. W przypadku wyświetlania obrazu z dużą głębią Smart Resolution silniej wyostrza pierwszy plan, aby wiernie odwzorować rzeczywistą ostrość.

Optymalne ustawienia kamer

Monitor umożliwia indywidualne dopasowanie ustawień funkcji Smart Insight i Smart Resolution dla nawet 4 kamer w dowolnym układzie widoku. Jest to szczególnie przydatne, gdy korzysta się z wielu kamer w środowisku o różnych warunkach oświetleniowych.

Redukcja szumu

Monitor umożliwia redukcję szumu blokowego, będącego efektem kompresji wideo.

Mniej odblasków

Matowy panel rozprasza odbijające się od ekranu światło, które powoduje gorsze widzenie obrazu i zmęczeniu oczu.

 

Panel w rozdzielczości full HD

Monitor wyświetla obrazy piksel po pikselu w jakości full HD (1920 x 1080) na całej powierzchni ekranu. Obrazy zarejestrowane przy pomocy kamer full HD odtwarzane są z zachowaniem wszystkich szczegółów.

Płynne gradacje

Monitor konwertuje 8-bitowy sygnał wejściowy do sygnału 10-bitowego. Następnie wybiera optymalne kolory korzystając 10-bitowej tabeli LUT, po czym przekonwertowuje dane z powrotem do postaci 8-bitowej, wyświetlając płynne gradacje.

 

 

Wbudowany zasilacz

Model FDF4627W-IP ma wbudowany zasilacz, który umożliwia podłączenie monitora przy pomocy jednego kabla.

2-letnia gwarancja w trybie pracy 24/7

Model FDF4627W-IP objęty jest 2-letnią gwarancją producenta uwzględniającą nieprzerwany czas pracy.

Specyfikacja techniczna
Wymiary (głębokość) [mm] 80,4
Uchwyt typu VESA Tak
Regulacja ekranu (pivot) Nie
Wymiary (szerokość) [mm] 1067
Wymiary (wysokość min) [mm] 622,5
Wejście video (cyfrowe) Kamera IP: RJ-45 Komputer PC : HDMI x 1
Wyświetlacz (rodzaj) PVA
Wyświetlacz (typ) VA
Zasilanie AC 100 – 120 V / 200 – 240 V, 50 / 60 Hz
Wielkość 46
Pobór mocy (praca) [W] 110 (maks.)
Kabel video (analog) Nie
Kabel USB Nie
Kabel audio Nie
Jasność [cd/m2] 700
Gwarancja [lata] 2
Głośniki Nie
Dodatkowe funkcje Regulacja jasności, Smart Insight, Smart Resolution, redukcja szumu, regulacja kamery (jasność, preset, ostrość, zbliżenie, oddalenie, nachylenie), data i godzina, ustawienia sieciowe, układ obrazu (1/4/9/16/8), automatyczne wyszukiwanie kamer, rejestracj
Czas reakcji (gray-to-gray) [ms] 6,5
Normy i cetryfikaty CB, CE, UL/cUL, FCC-A, Canadian ICES-003-A, VCCI-A, CCC, RoHS, WEEE, China RoHS
Kabel video (DP) Nie
Kabel video (DVI) Nie
Kabel video (HDMI) Nie
Plamka [mm] 0,530 x 0,530
Panel dotykowy Nie
Paleta barw 16.77 miliona z palety 1.06 miliarda
Częstotliwość odchylania (wejście cyfrowe) HDMI: H: 31 - 68 kHz / V: 49 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
Obszar wyświetlania [mm] 1018,1 x 572,7
Kontrast 4000:1
Kąty widzenia (poziom) [stopni] 178
Kąty widzenia (pion) [stopni] 178
Kabel zasilający Nie
Kolor Czarny
Skrót właściwości Zastosowania: monitoring. - ekran 46" (116,8 cm), VA - rozdzielczość naturalna 1920x1080 (16:9) - kontrast 4000:1 - jasność 700 cd/m² - kąty widzenia H 178° / V 178° - gwarancja 2 lata w systemie drzwi do drzwi - kolor czarny
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Monitor EIZO DuraVision FDF4627W-IP
Twoja ocena
Zadaj pytanie