×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.

Monitor EIZO DuraVision FDS1903-BK

Zastosowania: monitoring. - ekran 19" (48 cm), TN - rozdzielczość naturalna 1280x1024 (5:4) - kontrast 1000:1 - jasność 350 cd/m² - kąty widzenia H 170° / V 170° - gwarancja 2 lata w systemie drzwi do drzwi - kolor czarny
SKU
eizo-duravision-fds1903-bk

DuraVision FDS1903 został stworzony do zastosowań w monitoringu i systemach bezpieczeństwa. Oferuje wejścia PCD i BNC, wysoką jakość obrazu oraz długą niezawodność.
Poniżej opis wybranych cech:

 

Wejścia PC i wideo

Monitor wyposażono w wejście analogowe D-Sub mini 15 pin, umożliwiające połączenie z komputerem, oraz w wejście composite (BNC), pozwalające na podpięcie monitora do urządzeń nadzoru wideo, takich jak kamery zamkniętego obwodu telewizji przemysłowej CCTV.

Wbudowane głośniki

Monitor został wyposażony w dwa kompaktowe, 0,3-watowe głośniki stereo z wejściami RCA. Odtwarzają dźwięk zarówno z komputera, jak i ze źródeł wideo.

Wyświetlanie w trybie Underscan i Normal

Obraz można wyświetla w dwóch trybach - Underscan i Normal. W trybie Underscan widoczne jest 100% obrazu, nadaje się on do wyświetlania video. W trybie Normal widać około 95% obrazu, dzięki czemu eliminowane są nieistotne dane zawarte w sygnale TV, które czasami pojawiają się przy krawędziach ekranu.

Pilot zdalnego sterowania

Wraz z monitorem dostarczany jest pilot zdalnego sterowania. Korzystając z niego można włączyć lub wyłączyć urządzenie, poruszać się w menu OSD, regulować głośność i przełączać tryby wyświetlania oraz sygnały wejściowe. Jest do praktyczny dodatek w środowiskach, gdzie monitory znajdują się na ścianie.

Wysoki poziom jasności

Dzięki możliwości ustawienia jasności ekranu na maksymalnym poziomie 350 cd/m2 ekran zapewnia dobrą widoczność przeglądanych obrazów nawet w bardzo jasnych warunkach oświetleniowych.

Tryb gamma

DuraVision FDS1903 oferuje tryb, w którym z łatwością można zmieniać ustawienia krzywej gamma. Możliwe jest dopasowanie krzywej gamma w zależności od typu wyświetlanego obrazu tak, aby poprawić jego widoczność.

Wersje modelu

  • Dwie wersje kolorystyczne
  • Model bez stopki (do montażu w standardzie VESA)

Żywe kolory przy patrzeniu na monitor od dołu

W środowiskach, gdzie monitor znajduje się nad linią wzroku użytkownika, wyświetlane obrazy są oglądane są od dołu, co powoduje gorsze widzenie kolorów. DuraVision FDS1903 oferuje funkcję Up View, która ogranicza utratę nasycenia kolorów przy patrzeniu na LCD ekran pod kątem.

 

Możliwość dowolnego ustawienia panelu

Ekran można ustawić w dowolnej pozycji, regulując wysokość w zakresie 100 mm, nachylając w płaszczyźnie pionowej o 30° i obracając w płaszczyźnie poziomej o 70°. Możliwa jest również praca w trybie portretowym.

Obsługa sygnałów NTSC, PAL i SECAM

Monitor obsługuje sygnały NTSC, PAL i SECAM i może połączyć się z różnymi urządzeniami w systemach bezpieczeństwa.

Podświetlenie diodami LED

W porównaniu z tradycyjnie używanymi lampami CCFL, podświetlenie diodami LED jest  bardziej energooszczędne – starcza na dłużej i zużywa mniej energii. Nie zawiera także rtęci, co ogranicza do minimum negatywny wpływ monitora na środowisko. 

2-letnia gwarancja w trybie pracy 24/7

Model DuraVision FDS1903 objęty jest 2-letnią gwarancją producenta uwzględniającą nieprzerwany czas pracy.

EIZO rozwija, produkuje i testuje swoje monitory we własnych fabrykach, aby mieć pewność, że spełniają najwyższe standardy. Proces kontroli jakości EIZO polega na poddawaniu monitorów długotrwałym testom, m.in. włączaniu ich na dziesiątki tysięcy godzin i testowaniu ich w komorze bezechowej, aby zapewnić ich zgodność z międzynarodowymi przepisami EMC.

Specyfikacja techniczna
Wymiary (głębokość) [mm] 205
Wejście video (analogowe) D-Sub mini 15 pin x 1 AV: BNC (Composite) x 1
Uchwyt typu VESA Tak
Regulacja ekranu (wysokość) [mm] 100
Regulacja ekranu (pochylenie) [stopni] 30° góra, 0° dół / 35° prawo , 35° lewo
Regulacja ekranu (pivot) Tak
Wymiary (szerokość) [mm] 405
Wymiary (wysokość max) [mm] 506,5
Wymiary (wysokość min) [mm] 406,5
Wyświetlacz (rodzaj) TN
Zasilanie AC 100 – 120 V / 200 – 240 V, 50 / 60 Hz
Wielkość 19
Pobór mocy (czuwanie) [W] mniej niż 8
Pobór mocy (praca) [W] 36 (maks.)
Kabel video (analog) Nie
Kabel USB Nie
Kabel audio Nie
Jasność [cd/m2] 350
Gwarancja [lata] 2
Głośniki Tak
Dodatkowe funkcje Regulacja koloru (jasność, kontrast, ostrość, temperatura kolorów), podświetlenie, DPMS, menu ustawień OSD, tabela gamma, skanowanie źródła, analogowa kalibracja RGB, reset kalibracji, współczynnik wideo, język, reset do ustawień fabrycznych, obraz testow
Czas reakcji (black-white-black) [ms] 5
Normy i cetryfikaty C-Tick, CE, CB, cTUVus, FCC-A, Canadian ICES-003-A, TUV/S, VCCI-A, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC, GOST-R
Kabel video (DP) Nie
Kabel video (DVI) Nie
Kabel video (HDMI) Nie
Plamka [mm] 0.294 x 0.294
Panel dotykowy Nie
Paleta barw 16.77 miliona z palety 1.06 miliarda
Częstotliwość odchylania (wejście analogowe) H: 24.8 - 74.8 kHz / V: 56.2 - 75.1 kHz
Obszar wyświetlania [mm] 376,3 x 301,0
Kontrast 1000:1
Kąty widzenia (poziom) [stopni] 170
Kąty widzenia (pion) [stopni] 170
Kabel zasilający Tak
Kolor Czarny
Skrót właściwości Zastosowania: monitoring. - ekran 19" (48 cm), TN - rozdzielczość naturalna 1280x1024 (5:4) - kontrast 1000:1 - jasność 350 cd/m² - kąty widzenia H 170° / V 170° - gwarancja 2 lata w systemie drzwi do drzwi - kolor czarny
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Monitor EIZO DuraVision FDS1903-BK
Twoja ocena
Zadaj pytanie