×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
Stanowisko kontrolne proofStation 10

Stanowisko kontrolne proofStation 10

Stanowisko kontrolne proofStation 20

Stanowisko kontrolne proofStation 20

Stanowisko kontrolne proofStation 10 SP

SKU
86231

UST Normlicht proofStation 10 SP to system do oświetlenia wydruków, stworzony z myślą o soft proofingu. Zapewnia stabilne środowisko oświetleniowe dla kontroli jakości koloru wydruków w rozmiarze 50 x 70 cm. Posiada 4 różne moduły oświetleniowe z asymetrycznymi reflektorami świetlnymi z pryzmatycznym, optycznie rozproszonym ekranem.

Moduł SP z wyjściem USB. JUST Normlicht proofStation 10 w wersji SP wyposażony jest w cyfrowy regulator jasności oraz wyjście USB, umożliwiające podłączenie aplikacji do soft proofingu. Dodatkowo modele te posiadają specjalny uchwyt na monitor.

Forma i funkcjonalność. ProofStation 10 SP to doskonałe połączenia formy i funkcjonalności. Ergonomiczna konstrukcja to większy komfort pracy, a innowacyjna technologia gwarantuje idealne warunki do oceny koloru - stabilną i wyrównaną luminację całego obszaru roboczego, bez żadnych refleksów i cieni.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania. Modułowa budowa proofStation 10 zapewnia łatwy dostęp do wszystkich świetlówek, co znacznie ułatwia ich wymianę.

Mały model. JUST Normlicht proofStation 10 to mały model wolnostojący z dwiema półkami.

Obszar oświetlany: 50 cm / 70 cm

Wymiary zewnętrzne: 210 cm / 97 cm / 110 cm

Świetlówki: 4 x 18W

Ważne uwagi:

Z powodu niejasnej sytuacji na światowym rynku półprzewodników, oraz bardzo niestabilego kursu EUR, cena może być skorygowana przez handlowca po złożeniu zamówienia. Z tego powodu prosimy wstrzymać się z płatnością do chwili potwierdzenia aktualności ceny i dostępności towaru.
Od 1 marca 2022 firma JUST obligatoryjnie dołącza opłatę transportową w wysokości 70EUR. Kwota ta jest już wliczona przez nasza firmę w cenę produktu. Prosimy zwrócić na to uwagę przy porównywaniu cen produków.

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Barwa (CCT) D50 5000K
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Rodzaj lampy Lampa biurkowa
CRI 98
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Stanowisko kontrolne proofStation 10 SP
Twoja ocena
Zadaj pytanie