×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
Stanowisko kontrolne  proofStation 10 SP

Stanowisko kontrolne proofStation 10 SP

Stanowisko kontrolne proofStation 20 SP

Stanowisko kontrolne proofStation 20 SP

Stanowisko kontrolne proofStation 20

SKU
64675

JUST Normlicht proofStation 20 to system do oświetlenia wydruków. Zapewnia stabilne środowisko oświetleniowe dla kontroli jakości koloru wydruków w rozmiarze 70 x 100 cm. Posiada 5 różnych modułów oświetleniowych z asymetrycznymi reflektorami świetlnymi z pryzmatycznym, optycznie rozproszonym ekranem.

Forma i funkcjonalność. ProofStation 20 to doskonałe połączenia formy i funkcjonalności. Ergonomiczna konstrukcja to większy komfort pracy, a innowacyjna technologia gwarantuje idealne warunki do oceny koloru - stabilną i wyrównaną luminację całego obszaru roboczego, bez żadnych refleksów i cieni.

Wymiana świetlówek. Zintegrowane pola LED z łatwą do zrozumienia technologią sygnałową automatycznie informują o konieczności wymiany świetlówki po 2500 godzin używania. Modułowa budowa proofStation 20 zapewnia łatwy dostęp do wszystkich świetlówek, co znacznie ułatwia ich wymianę.

Duży model. JUST Normlicht proofStation 20 to duży model wolnostojący z dwiema półkami.

Obszar oświetlany: 70 cm / 100 cm

Wymiary zewnętrzne: 223 cm / 135 cm / 155 cm

Świetlówki: 5 x 36W

Ważne uwagi:

Z powodu niejasnej sytuacji na światowym rynku półprzewodników, oraz bardzo niestabilego kursu EUR, cena może być skorygowana przez handlowca po złożeniu zamówienia. Z tego powodu prosimy wstrzymać się z płatnością do chwili potwierdzenia aktualności ceny i dostępności towaru.
Od 1 marca 2022 firma JUST obligatoryjnie dołącza opłatę transportową w wysokości 70EUR. Kwota ta jest już wliczona przez nasza firmę w cenę produktu. Prosimy zwrócić na to uwagę przy porównywaniu cen produków.

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Barwa (CCT) D50 5000K
Źródło światła CCFL (świetlówka)
Rodzaj lampy Lampa biurkowa
CRI 98
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Stanowisko kontrolne proofStation 20
Twoja ocena
Zadaj pytanie