×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
Skan konwerter Kramer FC-340S

Skan konwerter Kramer FC-340S

Skan konwerter TV One C2-2655

Skan konwerter TV One C2-2655

Skan konwerter TV One 1T-C2-100

Skan konwerter: konwertuje w wysokiej jakości sygnały komputerowe RGB/YPbPr i HDTV na standardowe formaty wideo. Maksymalna rozdzielczość 1080p.
SKU
1T-C2-100

Down Converter TV One 1T-C2-100 zbudowano na procesorze CORIO®2, który jest wyłącznym i specyficznym produktem TV One zapewniającym wysokiej  jakości skan konwersję sygnałów komputerowych lub HDTV na standardowe formaty wideo w niedużej obudowie. Obsługuje dowolną rozdzielczość komputerową  do 2048x2048 o dowolnej częstotliwości odświeżania pionowego oraz  rozdzielczości HDTV do 1080p. Szeroka ilość obsługiwanych formatów sygnałów  komputerowych obsłuży stacje robocze PC i Mac. Wyjścia wideo są przełączalne pomiędzy  NTSC i PAL i są jednocześnie dostępne jako kompozyt i YC. Dodatkowo jest możliwość podglądu sygnału wejścia tzw. loop-thru. Funkcja opatentowana przez TV ONE: AutoSet ułatwi ustawianie poprzez automatyczny wybór wielkości obrazu i położenia na ekranie wideo. Wszystkie nastawy są zapamiętywane w pamięci nieulotnej i pozostają aktywne po ponownym załączeniu. Wszytkie funkcje są dostępne z panelu czołowego, pilota zdalnego sterowania lub połączenia RS-232.  Dodatkowo dostarczamy  Windows Control Panel do sterowania urządzeniem z poziomu PC przez RS-232, jak i jest możliwość sterowania z dowolnego systemu używającego protokołu RS-232. Menu ekranowe ułatwia ustawienia. Zmienne powiększenie  do 10X, umożliwi powiększenie każdej części ekranu komputerowego, tak aby dopasować go do rozmiaru ekranu wideo, a także przesunąć wybrany fragment obrazu. Zmienne kurczenie do wartości  10% pozwoli wkleić pełny obraz w większości wyświetlaczy. Zaawansowany cyfrowy algorytm redukcji migotania  i wysoki współczynnik próbkowania zapewnia ostre, czyste obrazy.Wysoko pasmowe, pełne próbkowanie chrominancji zapewnia wierną reprodukcję kolorów wysokiej rozdzielczości.

 

Główne cechy skan konwertera 1T-C2-100:

 • Automatyczna detekcja rozdzielczości sygnału wchodzącego

 • Wejście komputerowe przez HD-15 z dodatkowym wyjściem podglądu

 • Akceptuje rozdzielczości sygnału do 2048x2048

 • Akceptuje rozdzielczości HDTV do 1080p (YPbPr)

 • AutoSet® - Automatic picture sizing

 • Multiple Worldwide Television Standards

 • 2 wyjścia CV i 2 wyjścia YC (s wideo)

 • Interfejs RS-232

 • Windows Control Panel

 • Zoom zdjęć do 10X i zmniejszanie do 10%

 • Pilot - opcjonalnie

 • Pojedyńczy albo podwójny uchwyt rackowy - opcjonalnie

Specyfikacja techniczna
Standardy HD 1080p, HD 1080i, HD 720p, HD 576p, HD 480p
Wejścia Component
Wyjścia Composite CV, s-Video Y/C
Sterowanie RS-232
Seria Desktop
Skrót właściwości Skan konwerter: konwertuje w wysokiej jakości sygnały komputerowe RGB/YPbPr i HDTV na standardowe formaty wideo. Maksymalna rozdzielczość 1080p.
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Skan konwerter TV One 1T-C2-100
Twoja ocena
Zadaj pytanie