×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
Skaler HDV-BS11

Skaler HDV-BS11

Skaler TV One 1T-VS-622

Skaler TV One 1T-VS-622

Skaler TV One 1T-VS-658

Profesjonalny skaler wideo i grafiki komputerowej(up i cross skaler) z wyjściem HDMI. Obsługuje skalowalne wejścia wideo włączając HDMI, DVI, analogowe RGBHV/YPbPr /YUV , YC i CV oraz embeduje audio do HDMI i opóźnia do 150ms.
SKU
1T-VS-658

Skaler TV One 1T-VS-658 to profesjonalny skaler wideo i grafiki komputerowej (up i cross skaler) z wyjściem HDMI. Obsługuje skalowalne wejścia wideo włączając w to HDMI, DVI (poprzez konektor HDMI), analogowe RGBHV/YPbPr przez HD-15, analogowe YPbPr lub 480i/576i YUV Component na 3 x RCA, YC oraz kompozyt wideo. Obsługuje rozdzielczości wyjściowe do 1080p i WUXGA. Współpracuje z cyfrowym i analogowym wejściem audio i w celu synchronizacji lip sync może opóźnić audio do 150ms. Można przełączyć i zembedowac do HDMI : 5 wejść analogowego audio stereo i sygnał SPDIF koaksjalny cyfrowego audio. Dodatkowo w urzadzeniu zapewniono oddzielne wyjście koaksjalne S/PDIF. Zainstalowano zaawansowane funkcje jak adatacyjny de-interlacer 3D Motion do likwidacji przeplotu z poruszających się obrazów, redukcję szumów 3D oraz trójpoziomową 8-bitową technologię skalowania ADC/PLL, odpowiadająca za wyjątkową jakość konwersji sygnału. Wejścia/wyjścia HDMI I/O są zgodne z HDCP. Menu ekranowe OSD (On Screen Display) ułatwia szybkie ustawienie skalera. Sterowanie jest przez panel czołowy (joystick na panelu) i przyciski, pilot podczerwieni i standard przemysłowy port RS-232.

Cechy:

* Rozdzielczości wyjściowe HDMI aż do WUXGA i 1080p
* Wejścia: HDMI, RGB, YPbPr, YUV, YC (S-video), CV
* Współpracuje zarówno z analogowym jak i cyfrowym audio
* Opóźnienie audio dla synchronizacji Lip Sync
* Adaptacyjny de-interlacer 3D Motion i redukcja szumów
* Pilot zdalnego sterowania pracujący w podczerwieni
* Zatrzaskująca się końcówka wtyczki zasilania
* Opcjonalnie pojedyńczy/podwójny zestaw do montowania w Racku

Specyfikacja techniczna
Standardy VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA, WXGA, WSXGA, WUXGA, HD 1080p, HD 1080i, HD 720p, HD 576p, HD 576i, HD 480p, HD 480i
Wejścia HDMI, Component, Composite CV, RGBHV, s-Video Y/C
Wyjścia HDMI, RGBHV
Audio Digital
Seria Desktop
Skrót właściwości Profesjonalny skaler wideo i grafiki komputerowej(up i cross skaler) z wyjściem HDMI. Obsługuje skalowalne wejścia wideo włączając HDMI, DVI, analogowe RGBHV/YPbPr /YUV , YC i CV oraz embeduje audio do HDMI i opóźnia do 150ms.
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Skaler TV One 1T-VS-658
Twoja ocena
Zadaj pytanie