×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
Skaler TV One AV Toolbox 1T-VS-434

Skaler TV One AV Toolbox 1T-VS-434

Przełącznik ze skalerem GMX SW-805

Przełącznik ze skalerem GMX SW-805

Skaler TV One 1T-VS-624

Cross Konwerter - Analog PC/HD na HDMI, skaluje standardowe sygnały PC(RGB) rozdzielczości VGA ...WUXGA i komponent (SD i HD)wraz z audio na rozdzielczość SD lub HD na wyjściu HDMI.
SKU
1T-VS-624

1T-VS-624 Skaler RGB i YUV na HDMI skaluje szeroką paletę sygnałów standardowego PC (RGB) rozdzielczości VGA ...WUXGA oraz sygnały komponent  YUV HDTV, na standardowe wyjście HDMI  rozdzielczości  PC, SD lub HD. W dodatku dostępny zewnętrzny sygnał wejściowy audio: optycznyToslink lub analogowy stereo może zostać zembedowany do HDMI. Sygnał wyjściowy audio dostępny jest jako zembedowany w HDMI oraz  oddzielnie jako Toslink lub analogowe stereo   dzięki czemu osiągniemy maksimum elastyczności.  Urządzenie jest zgodne z   HDCP i kompatybilne z DVI - jest to idealne rozwiązanie kiedy sygnał z PC lub RGB wideo chcemy obejrzeć na wyświetlaczu z wejściem HDMI. Rozdzielczość przyłączonego wyświetlacza jest automatycznie wykrywana przez skaler. Wszechstronne menu ekranowe pozwoli wybrać ręcznie rozdzielczość wyjściową, ustawić jakość obrazu i wybrać źródło audio. Dla bezpieczeństwa użyto samoblokujący wtyk zasilacza DC.

Kluczowe funkcje

  • HDMI v1.2, HDCP 1.1,  zgodne z DVI 1.0
  • Automatyczna detekcja rozdzielczości wejściowych RGB i YUV
  • Wejście RGB rozdzielczości VGA ...WUXGA
  • Wejście YUV 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p
  • Wyjście: HD do 1080p, PC do WUXGA
  • Automatyczna detekcja rozdzielczości  HDMI wyświetlacza
  • Ustawienia poziomu wideo
  • Wspiera zewnętrzne audio na złączu wejścia i wyjścia , cyfrowe optyczne i analogowe stereo
  • Samoblokujący konektor zasilacza DC
Specyfikacja techniczna
Standardy VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA, WXGA, WSXGA, WUXGA, HD 1080p, HD 1080i, HD 720p, HD 576p, HD 576i, HD 480p, HD 480i, SD
Wejścia VGA
Wyjścia HDMI
Audio Unbalanced, TOSLINK
Skrót właściwości Cross Konwerter - Analog PC/HD na HDMI, skaluje standardowe sygnały PC(RGB) rozdzielczości VGA ...WUXGA i komponent (SD i HD)wraz z audio na rozdzielczość SD lub HD na wyjściu HDMI.
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Skaler TV One 1T-VS-624
Twoja ocena
Zadaj pytanie