×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
JUST LED Color Viewing Light V2 M HYBRID

JUST DLS Color Viewing Light V2 M HYBRID

JUST LED Color Proof Light 2.0 XL HYBRID

JUST LED Color Proof Light 2.0 XL HYBRID

JUST DLS Color Viewing Light V2 XL HYBRID

64 456,00 zł 52 403,25 zł
Multispektralna komora świetlna LED + CCFL
SKU
202201

Komora świetlna LED Color Viewing Light V2 XL HYBRID

Kabina, komora wyposażona w multispektralne źródło światła LED, które, oprócz symulowania standardowego oświetlenia D50, D65, A, D55, D75, UV, może z wielką precyzją odtworzyć praktycznie każde dostępne w środowisku oświetlenie.

Hybryda. Aby ułatwić identyfikację odstępstw metamerycznych, komory świetlne LED Color Viewing Light w wersji HYBRID, posiadają dodatkowo trzy świetlówki fluorescencyjne TL84.

Technologia LED. Opatentowana technologia, stworzona do niezawodnej oceny kolorów powierzchni i materiałów w przemyśle tekstylnym, graficznym, motoryzacyjnym czy meblarskim. JUST LED Color Viewing Light 2.0 XL HYBRID zapewnia w pełni kontrolowane warunki oświetleniowe do wizualnej oceny próbek oryginalnych i produkcyjnych.

Prosta obsługa. Urządzenie obsługujemy za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Domyślnie, w pamięci zaprogramowanych jest pięć źródeł światła: D 65, D50, TL84, A, UV.

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Multispektralne źródło światła wykorzystane w LED Color Viewing Light 2.0 XL HYBRID, działa 10x dłużej niż świetlówki fluorescencyjne, a unikalna metoda kalibracji diody gwarantuje spójne właściwości spektralne dla zaawansowanych przemysłowych aplikacji przez wiele lat. Długa żywotność, solidność, brak rtęci i niska zawartość fosforu to tylko niektóre cechy, które sprawiają że lampy JUST w technologi LED są atrakcyjne zarówno osób indywidualnych jak i zastosowań w przemyśle.

Obszar roboczy: 95 cm / 64 cm / 73 cm

Wymiary urządzenia: 108 cm / 88 cm / 80 cm

Ważne uwagi:

Z powodu niejasnej sytuacji na światowym rynku półprzewodników, oraz bardzo niestabilego kursu EUR, cena może być skorygowana przez handlowca po złożeniu zamówienia. Z tego powodu prosimy wstrzymać się z płatnością do chwili potwierdzenia aktualności ceny i dostępności towaru.

Od 1 marca 2022 firma JUST obligatoryjnie dołącza opłatę transportową w wysokości 70EUR. Kwota ta jest już wliczona przez nasza firmę w cenę produktu. Prosimy zwrócić na to uwagę przy porównywaniu cen produków.

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Barwa (CCT) Multispectral
Źródło światła HYBRID (LED+CCFL)
Rodzaj lampy Komora świetlna
CRI 95+
Skrót właściwości Multispektralna komora świetlna LED + CCFL
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:JUST DLS Color Viewing Light V2 XL HYBRID
Twoja ocena
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!