×

:

Not a valid Time
To jest wymagane pole.
JUST Color Viewing Light XXL PROFESSIONAL

JUST Color Viewing Light XXL PROFESSIONAL

JUST colorFrame 02 - ścianki boczne

JUST colorFrame 02 - ścianki boczne

JUST LED Color Viewing Light V2 M

25 665,00 zł 20 865,85 zł
Multispektralna komora świetlna LED
SKU
202195

Komora świetlna LED Color Viewing Light V2 M

Kabina, komora wyposażona w multispektralne źródło światła LED, które, oprócz symulowania standardowego oświetlenia D50, D65, A, D55, D75, UV, może z wielką precyzją odtworzyć praktycznie każde dostępne w środowisku oświetlenie.

Technologia LED. Opatentowana technologia, stworzona do niezawodnej oceny kolorów powierzchni i materiałów w przemyśle tekstylnym, graficznym, motoryzacyjnym czy meblarskim. JUST LED Color Viewing Light M zapewnia w pełni kontrolowane warunki oświetleniowe do wizualnej oceny próbek oryginalnych i produkcyjnych.

Prosta obsługa. Urządzenie obsługujemy za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Domyślnie, w pamięci zaprogramowanych jest pięć źródeł światła: D 65, D50, TL84, A, UV.

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Multispektralne źródło światła wykorzystane w LED Color Viewing Light M, działa 10x dłużej niż świetlówki fluorescencyjne, a unikalna metoda kalibracji diody gwarantuje spójne właściwości spektralne dla zaawansowanych przemysłowych aplikacji przez wiele lat. Długa żywotność, solidność, brak rtęci i niska zawartość fosforu to tylko niektóre cechy, które sprawiają że lampy JUST w technologi LED są atrakcyjne zarówno osób indywidualnych jak i zastosowań w przemyśle.

Obszar roboczy: 65 cm / 38 cm / 36 cm

Wymiary urządzenia: 68 cm / 51 cm / 42 cm

Ważne uwagi:

Z powodu niejasnej sytuacji na światowym rynku półprzewodników, oraz bardzo niestabilego kursu EUR, cena może być skorygowana przez handlowca po złożeniu zamówienia. Z tego powodu prosimy wstrzymać się z płatnością do chwili potwierdzenia aktualności ceny i dostępności towaru.

Od 1 marca 2022 firma JUST obligatoryjnie dołącza opłatę transportową w wysokości 70EUR. Kwota ta jest już wliczona przez nasza firmę w cenę produktu. Prosimy zwrócić na to uwagę przy porównywaniu cen produków.

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Barwa (CCT) A 2700K, TL84 4100K, D50 5000K, D65 6500K, D75 7500K, UV, Multispectral
Źródło światła LED (diody)
Rodzaj lampy Komora świetlna
Skrót właściwości Multispektralna komora świetlna LED
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:JUST LED Color Viewing Light V2 M
Twoja ocena
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!