Kabina Just LED Color Viewing Light 2.0 S

Kabina Just LED Color Viewing Light 2.0 S

Kabina Just LED Color Viewing Light 2.0 M

SKU
just_led_light_2.0_m

Komora świetlna LED Color Viewing Light 2.0 M wyposażona jest w multispektralne źródło światła LED, które, oprócz symulowania standardowego oświetlenia D50, D65, A, D55, D75, UV, może z wielką precyzją odtworzyć praktycznie każde dostępne w środowisku oświetlenie.

Technologia LED. Opatentowana technologia, stworzona do niezawodnej oceny kolorów powierzchni i materiałów w przemyśle tekstylnym, graficznym, motoryzacyjnym czy meblarskim. JUST LED Color Viewing Light M zapewnia w pełni kontrolowane warunki oświetleniowe do wizualnej oceny próbek oryginalnych i produkcyjnych.

Prosta obsługa. Urządzenie obsługujemy za pomocą intuicyjnego panelu sterowania. Domyślnie, w pamięci zaprogramowanych jest pięć źródeł światła: D 65, D50, TL84, A, UV.

Multispektralne źródło światła wykorzystane w LED Color Viewing Light M, działa 10x dłużej niż świetlówki fluorescencyjne, a unikalna metoda kalibracji diody gwarantuje spójne właściwości spektralne dla zaawansowanych przemysłowych aplikacji przez wiele lat. Długa żywotność, solidność, brak rtęci i niska zawartość fosforu to tylko niektóre cechy, które sprawiają że lampy JUST w technologi LED są atrakcyjne zarówno osób indywidualnych jak i zastosowań w przemyśle.

 

Obszar roboczy: 65 cm / 38 cm / 36 cm

Wymiary urządzenia: 68 cm / 51 cm / 42 cm

Specyfikacja techniczna
Producent JUST Normlicht
Źródło światła LED (diody)
Rodzaj lampy Kabina
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kabina Just LED Color Viewing Light 2.0 M
Zadaj pytanie