Kamera termowizyjna Flir T840

Kamera termowizyjna Flir T840

Kamera termowizyjna Flir E8-XT

Kamera termowizyjna Flir E8-XT

Kamera termowizyjna Flir E5-XT

Półprofesjonalna kamera termowizyjna do zastosowań w elektryce i budownictwie z możliwością połączenia WiFi o poszerzonej skali pomiarowej.
6 550,00 zł 5 325,20 zł
SKU
Flir_E5-XT

 

Profesjonalny obraz w przystępnej cenie

FLIR E5-XT z łączem WiFi jest łatwą w użyciu kamerą termowizyjną do badań ociepleń budynków, do zastosowań w mechanice oraz elektryce. Rozdzielczość na poziomie 19200 (160x120) punktów pomiarowych bez problemu pozwoli na znajdywanie ukrytych uszkodzeń oraz przygotowanie pełnych raportów, które można natychmiast wysłać z miejsca pracy do biura. Jest idealne ekonomiczne rozwiązanie zastępujące termometr w podczerwieni (pirometr).

 

Połączenie WiFi

Wysyłaj obrazy, raporty i termogramy bezpośrednio z miejsca pracy dzięki oprogramowaniu FLIR Tools umożliwiającego połączenie WiFi.

 

Ekonomiczna rozdzielczość

Kamera FLIR E5 WiFi jest wyposażona w ekonomiczny detektor posiadający 19200 punktów pomiarowych, który wystarcza zarówno dla Twojej poręcznej kamery oraz portfela.

 

Jeden guzik do wszystkiego

Prostota użycia, brak konieczności ustawiania ostrości dzięki obiektywowi o hiperfokalnej głębi ostrości oraz minimalna ilość przycisków do obsługi.

Udoskonalone termogramy dzięki MSX®

Kamera FLIR E5-XT dzięki unikatowemu systemowi MSX dodaje w czasie rzeczywistym do termogramu kluczowe szczegóły z wbudowanego aparatu fotografującego w świetle widzialnym. W efekcie, termogram zawiera detale, które byłby problematyczne do rozpoznania tylko w podczerwieni.

Specyfikacja techniczna
Rozdzielczość przetwornika 160x120
Rozdzielczość optyczna 5,2 mrad
Ilość punktów pomiarowych 19200
Czułość termiczna NETD 100mk
Częstotliwość odświeżania 9 Hz
Zakres pomiaru -20 +400 °C
Dokładność pomiarowa +/- 2% lub +/- 2stC
Wyświetlacz 3"
Pole widzenia 45° × 34°
Gwarancja [lata] 2 lata kamera, 10 lat przetwornik IR
Krótki opis Półprofesjonalna kamera termowizyjna do zastosowań w elektryce i budownictwie z możliwością połączenia WiFi o poszerzonej skali pomiarowej.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamera termowizyjna Flir E5-XT
Zadaj pytanie
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!